Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka jest wiodącym wykonawcą i dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć, jak również stacji i systemów elektroenergetycznych. Firma brała udział w budowie niemal wszystkich polskich elektrowni i elektrociepłowni oraz wielu na świecie.

elbudowa

W czasie, gdy większość spółek traci, Elbudowa zachowuje się bardzo przyzwoicie. Trwająca od kilkunastu dni korekta jest bardzo płytka i łagodna. Jak na razie bronione jest kluczowe wsparcie. Dynamika trendu wzrostowego wskazuje na prawdopodobne dalsze wzrosty, a kolejnym celem będzie wierzchołek w okolicach 160 zł.tokeneo

Rafako należy do największych polskich firm zajmujących się projektowaniem, produkcją, budową i serwisem maszyn i urządzeń energetycznych.

rafako

Od miesiąca trwa ruch korekcyjny, który obniżył cenę o 20%. Aktualnie testowana jest linia trendu oraz poziom poprzedniego dołka w rejonie 6 zł. Upadek tego miejsca mógłby oznaczać nawet zakończenie trendu wzrostowego, tym bardziej, że cena dotarła w najwyższym jego punkcie do kluczowego, długoterminowego oporu przy 7,50 zł. Gdyby doszło do takiego przełamania to trend mógłby jeszcze się „uratować” przy wsparciu w rejonie 5,50 zł, choć w miarę postępowania spadków szanse na to będą maleć. O wzrostach, które być może się kończą informowaliśmy od 17 lutego.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFiasko weekendowych rozmów o Grecji – poranny komentarz makro
Następny artykułPodsumowanie sesji EU – DAX 30, FTSE 100, EURO STOXX 50
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here