Naga MarketsSpółka jest wiodącym wykonawcą i dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć, jak również stacji i systemów elektroenergetycznych. Firma brała udział w budowie niemal wszystkich polskich elektrowni i elektrociepłowni oraz wielu na świecie.

elbudowa w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje, że trend wzrostowy ponownie zakończył się w rejonie 160 zł, które stanowią bardzo silny opór. Od tego czasu zaczęły się dość mocne spadki, przypominające sytuację z końca 2013 roku.

elbudowa d1

Spoglądając na dzienny horyzont czasowy także można stwierdzić zakończenie trendu wzrostowego i rozpoczęcie nowego, niestety spadkowego. Świadczy o tym zmiana układu położenia dołków i szczytów, co objawia się poprzez upadek wsparcia w rejonie 123 zł (właśnie na tym poziomie umiejscowiony był ostatni dołek trendu wzrostowego). Poziom ten pełni teraz role oporu, przy którym może zakończyć się korekta wzrostowa, która może mieć za jakiś czas miejsce. Spadki są dość dynamiczne, spółka przez 2 miesiące potaniała o dobre 30% co wskazuje na to, że cena prawdopodobnie zmierza do kolejnego wsparcia jakie znajduje się odrobinę poniżej 100 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – czwartkowe posiedzenie ECB
Następny artykułEasyForex poszerza ofertę i zmienia nazwę na EasyMarkets
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here