Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka jest wiodącym wykonawcą i dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć, jak również stacji i systemów elektroenergetycznych. Firma brała udział w budowie niemal wszystkich polskich elektrowni i elektrociepłowni oraz wielu na świecie.

Te artykuły również Cię zainteresują
elbudowa

Spółka odnotowała wczoraj ósmą wzrostową sesję z rzędu. Tym razem skala wzrostów osiągnęła poziom 1,6%. Co ważne, w ostatnich trzech dniach utrzymują się obroty na całkiem niezłym poziomie. Potwierdzają one wybicie poziomu poprzedniego wierzchołka. Jest to kolejny sukces kupujących po wcześniejszym wyjściu górą z kanału spadkowego. Wydaje się, że obecnie mamy otwartą przestrzeń do kluczowego oporu w rejonie 120 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Airway Medix skupia swoje aktywności na pracach badawczo-rozwojowych i komercjalizacji ekonomicznych pod względem kosztów nowatorskich urządzeń do jednorazowego stosowania u pacjentów wentylowanych mechanicznie.

airway

Po kilkunastu dniach korekty spadkowej, wczoraj popyt ponownie dał o sobie znać. Spółka zyskała 4% i jest to techniczna reakcja na poziom wsparcia jaki wyznacza poprzedni, pokonany wcześniej szczyt. Wydaje się, że w tym miejscu może dojść do zakończenia korekty i zainicjowania kolejnego impulsu popytowego. Trend jest niezwykle dynamiczny, podczas ostatnich dwóch miesięcy cena podskoczyła o ponad 70%. Ostatnio o spółce pisałem 30 sierpnia.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEUR/GBP – czas korekty, możliwa opcja PUT
Następny artykułReakcja rynków po debacie: Clinton vs Trump
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here