Naga Markets
Wiele się ostatnio dzieje z platformą NAGA, jej środowisko ulega ciągłemu rozbudowywaniu i ulepszaniu. Wraz z bardzo zdywersyfikowaną działalnością łatwo przegapić bazowe komponenty NAGA. Dlatego postanowiliśmy przygotować listę wszystkiego, co musicie wiedzieć.

Korzyści płynące z NAGA COIN

Obecnie w centrum ekosystemu spółki znajduje się token NAGA COIN (NGC), który zasila platformę oraz integruje wszystkie narzędzia oferowane przez firmę. Najbardziej imponującym aspektem NGC jest wykorzystanie decentralizacji na tradycyjnych rynkach finansowych, wirtualnych dobrach oraz kryptowalutach. Dzięki temu nie ma konieczności korzystania z instytucji trzecich do wykonywania operacji.

Dzięki wykorzystaniu tokenów NGC, zmniejszą się prowizje narzucane przy używaniu NAGA TRADER. Użytkownicy NGC zapłacą o 50% mniej za swoje pozycje na platformie. Konto NGC pozwala również na otrzymywanie cashbacku podczas zawierania pozycji oraz otrzymywaniu dodatkowych bonusów. Podobne korzyści otrzymują osoby korzystające z platformy NAGA VIRTUAL.

Ponadto tokeny NAGA COIN da się wykorzystywać do zakupów na platformie NAGA Academy, gdzie można uzyskać dostęp do szerokiego wyboru kursów i edukacji. Posiadanie monet daje również darmowy dostęp do treści płatnej i premium. Co więcej, waluty można również używać samej w sobie do celów handlowych. Kapitalizacja NGC wynosi ponad 30 mln USD, a w ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlowy wyniósł prawie 1,5 mln USD.

Dane dotyczące NGC, za CoinMarketCap

Co jeszcze ma do zaoferowania NAGA?

NAGA nie pracuje jedynie nad swoim tokenem. Obecnie zajmuje się również rozbudowywaniem złożonej platformy do social tradingu. Użytkownicy mogą handlować na około 700 różnych instrumentach finansowych. W ofercie znajdują się waluty (tradycyjne i krypto), indeksy czy spółki giełdowe. Na platformie można tworzyć grupy inwestorów, kopiować zagrania innych, a także wykorzystywać samouczący się algorytm CYBO, który automatycznie zarządza portfelem użytkowników.

Ponadto zespół NAGA wyszedł również naprzeciw użytkownikom kryptowalut tworząc własny portfel. NAGA WALLET pozwala inwestorom na przetrzymywanie sześciu największych kryptowalut na świecie oraz NAGA COIN. Dodatkowo, wspiera również wszystkie tokeny oparte na ERC-20.

Jak widać, NAGA nie próżnuje i stara się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Nie wspomnieliśmy nawet o NAGA MARKETS, czyli brokerze skierowanym dla inwestorów Forex. Oferuje ponad 750 różnych instrumentów oraz jest regulowany przez europejskie instytucje.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here