Naga MarketsPrzedsiębiorcza Kobieta – wydarzenie, które jest ogólnopolską inicjatywą mającą na celu budowanie społeczności przedsiębiorczych kobiet i wspieranie ich w rozwoju oraz zdobywaniu nowych umiejętności związanych z przedsiębiorczością – w tym roku w nowej, ekologicznej odsłonie w Trójmieście!


Ekopozytywny Dzień Przedsiębiorczych Kobiet w Gdańsku

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta jest realizowany w 13 miastach w Polsce. Nie jest to typowe wydarzenie szkoleniowo-warsztatowe, gdyż jego priorytetem jest możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z innymi kobietami biznesu.
Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto zaprasza kobiety w każdym wieku do wzięcia udziału w wydarzeniu “Ekopozytywny Dzień Przedsiębiorczych Kobiet”. XI edycja projektu, odbędzie się już 6 marca o godz. 17:00 w sali Jowisz O4Coworking OBC w Gdańsku.

Na uczestniczki czeka mnóstwo niespodzianek, dawka wiedzy merytorycznej, podstawy ekopozytywnych pasji oraz możliwość uczestnictwa w pokazie mody second hand!
Wydarzenie ponadto składa się z dwóch inspirujących prelekcji oraz moderowanej sesji networkingowej, podczas której uczestniczki nauczą się jak najefektywniej nawiązywać nowe znajomości i tworzyć sieci kontaktów biznesowych.

Partnerami wydarzenia w tym roku są przede wszystkim małe przedsiębiorstwa prowadzone przez inne kobiety biznesu, m.in: JustArt Studio, Body&Mind Clinic, Kosmetolog Maria Gosk, Specialize Your English, Avocado Vegan Bistro i wiele, wiele innych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here