Naga Markets



moneta BitcoinMax Keiser w najnowszym odcinku programu Keiser Report na RT.com wypowiadał się na temat Bitcoina (BTC). Odniósł się szczególnie do krytyków najstarszej kryptowaluty.

Ekscentryczny amerykański dziennikarz znany jest ze swych kontrowersyjnych wypowiedzi. Na początku obecnego roku mówił o upadku dolara, który ma zostać zdetronizowany przez Bitcoina w kwestii światowej waluty rezerwowej.

Te artykuły również Cię zainteresują




Tym razem, Keiser skupił się na tym “co musisz zrozumieć” mówiąc:
„Bitcoin podąża własną ścieżką i ma sposób na sprawienie, że ludzie, którzy go kwestionują, wyglądają naprawdę głupio. W sferze bitcoina, oczywiście, masz Craiga Wrighta, miałeś Rogera Vera, miałeś Mike’a Hearn’a, tego typu ludzi, którzy cierpią na ‘zespół zaburzeń bitcoinowych’. Teraz, w ciągu ostatnich kilku lat masz Nouriela Roubiniego, Paula Krugmana i kilka innych osób, które są w głównym nurcie ekonomii i wyglądają naprawdę głupio, ponieważ nigdy nie poświęcili czasu na zbadanie o co chodzi w Bitcoinie”.

Powyższe słowa pojawiły się w odpowiedzi na stwierdzenie Stacy Herbert, współprowadzącej program telewizyjny, dotyczące wzrostu notowań Bitcoina w ostatnim czasie, potencjalnie spowodowanego podwyżką stóp procentowych w USA. Jak się okazuje, niskie stopy procentowy mogą być utrzymywane w Stanach Zjednoczonych przynajmniej do 2020 roku.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Wojny o Bitcoiny?

Keiser mówił jeszcze o tym, że wierzy, iż „państwo” wkrótce będzie wydobywać Bitcoiny dla „celów rezerw strategicznych”. Dziennikarz uważa, że ​​kraje wkrótce będą rywalizować o moc wydobywczą w celu kontrolowania sieci Bitcoina.

„Wojny hashowe będą rozgrywane na poziomie państwowym i to doprowadzi nas do nowych historycznych maksimów”.

Kurs Bitcoina (BTC) znajduje wsparcie na poziomie 5 tysięcy dolarów

Silny wzrost notowań Bitcoina, o którym mowa była wcześniej miał miejsce 2 kwietnia. Wtedy nastąpiło wybicie z konsolidującego rynku, a cena znalazła się ponad poziomem 5 tysięcy dolarów.

Zobacz też: Trump odda w ręce Chin nową broń w wojnie handlowej? Indeks dolara znów na ważnym wsparciu

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, notowania BTC/USD na giełdzie Bitfinex osiągnęły szczyt na poziomie 5488 USD i kilkukrotnie testowały opór na zniesieniu 61,8% (poziom 5340) impulsu spadkowego zapoczątkowanego 7 listopada 2018 roku. Obecnie cena pozostaje uwięziona pomiędzy tym oporem, a wsparciem w pobliżu 4991, gdzie wypada zniesienie 38,2% dynamicznego ruchu wzrostowego.

BTC/USD - wykres dzienny - 17 kwietnia 2019
BTC/USD – wykres dzienny – 17 kwietnia 2019

Poniżej także pełny program Keiser Raport:



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here