Naga MarketsEko Export podpisał umowę o rozpoczęciu współpracy z partnerem zagranicznym działającym w Kazachstanie na pozyskiwanie mikrosfery w dwóch dużych elektrowniach należących do holdingu partnera, podała spółka.

“Współpraca będzie rozwijała się etapami:

Te artykuły również Cię zainteresują
bieżąca od dnia podpisania umowy, polegająca na tradycyjnym pozyskiwaniu mikrosfery na prawach wyłączności, prowadzeniu badań dotyczących właściwości fizyko-chemicznych oraz możliwych do pozyskania ilości mikrosfer we wszystkich już obecnie posiadanych elektrowniach i elektrociepłowniach, które wchodzą w skład holdingu, jak i ewentualnie następnych, które w międzyczasie zostaną zakupione;
budowa wspólnego zakładu w wolnej strefie ekonomicznej powiązanej z umową strategiczną w zakresie pozyskiwania mikrosfer ze wszystkich zakładów partnera” czytamy w komunikacie.

Partner to jedna z największych firm zagranicznych działających w Kazachstanie. Tworzy on holding energetyczno – przemysłowy i jest między innymi właścicielem kilku elektrowni i elektrociepłowni. W ich ocenie, energetyka elektryczna w oparciu o zasoby kazachskiego węgla oceniana jest na minimum 50 lat działania, podano także.

“Podpisanie tak ważnej i perspektywicznej dla spółki umowy, z tak dużym partnerem, to efekt naszej wieloletniej pracy nad pionierskim sposobem pozyskiwania mikrosfery bezpośrednio z rurociągu elektrowni TEC-2 w Astanie, jak też docenienie naszej pozycji na światowym rynku mikrosfer”
podsumowano.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here