Naga MarketsPrzedsiębiorstwo Eko Export S.A. jest firmą zajmującą się zakupem, przetwarzaniem i dystrybucją mikrosfer uszlachetnionych oraz dystrybutorem labosilu. Emitent prowadzi działalność od 2003 roku i w tym okresie zdążył stać się jednym z wiodących producentów mikrosfery w Europie (wg szacunków Emitenta obecnie Spółka posiada ok. 10% udział w rynku). W związku ze spadkiem rentowności sprzedaży oraz popytu na labosil, Emitent zamierza skupić działalność gospodarczą na produkcji i dystrybucji mikrosfery.


Na wykresie dziennym spółki obserwujemy dość płaską korektę, która dotarła do strefy wsparcia. Co ciekawe dzisiejsze notowania zamknęły się prowzrostową świecą pin bar, która w połączeniu ze wspomnianym wsparciem oraz trendem wzrostowym może być interesującym sygnałem do zakupu akcji tej spółki.


W szerokiej perspektywie widać silny trend wzrostowy oraz wspomnianą korektę. Jako ciekawostkę dla inwestorów kupujących akcje na dłuższy termin, muszę wspomnieć o tym, że spółka od tego roku (za 2013 rok) zamierza wypłacać dywidendy, na które będzie przeznaczana znacząca część zysku. Być może w dłuższym terminie spowoduje to zwiększoną aktywność inwestorów tymi walorami.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: lukasz.nowacki@comparic.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRopa w kluczowym miejscu!
Następny artykułUSD/JPY: zdaniem nomury czeka nas korekta.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here