Naga Markets


Eko Export S.A. jest czołowym producentem mikrosfery w Europie.

ekoexport
źródło xStation 5

Notowania spółki wystrzeliły podczas wtorkowej sesji o ponad 35% przy bardzo wysokich obrotach. Powodem zwyżki była informacja o podpisaniu strategicznej umowy z zagranicznym holdingiem energetycznym na zasadzie wyłączności działającym w Kazachstanie. Umowa dotyczy pozyskiwania mikrosfery na zasadzie wyłączności z dwóch, ważnych z punktu widzenia mikrosfery, elektrowni w Kazachstanie. Zadaniem zarządu, zawarte porozumienia otwiera nowy rozdział w historii spółki. Spoglądając na wykres w końcu widać solidne odbicie, gdyż wcześniej rynek ignorował dobre informacje. Mamy już układ dwóch wyższych dołków i szczytów oraz atak na opór okolic 6 zł. Wszystko wskazuje na to, że po wielu latach spadków, nadszedł czas przynajmniej mocnego odreagowania.


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Zobacz również: Przegląd komunikatów GPW – Santander, KGHM, mBank

Sfinks Polska to największa firma restauracyjna z sektora casual dining w kraju i jedna z największych w Europie.

sfinks

Akcje spółki drożały we wtorek o około 10% przy bardzo dobrych obrotach. Powodem wzrostów była informacja o tym, że spółka zawarła z Sylwestrem Cackiem – akcjonariuszem i prezesem Sfinksa – umowę objęcia 6 milionów sztuk akcji o wartości nominalnej 1 zł każda akcja. Zapłata za nabycie akcji powinna nastąpić do 28 marca. Warto przypomnieć, że wcześniej spółka miała spore problemy z przeprowadzeniem emisji akcji. Na wykresie mamy już drugi w tym rou impuls wzrostowy przy zwiększonym wolumenie. Wydaje się więc, że cena może kierować się w stronę strefy oporu okolic 1,05 zł.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here