Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Przedsiębiorstwo Eko Export S.A. jest firmą zajmującą się zakupem, przetwarzaniem i dystrybucją mikrosfer uszlachetnionych oraz dystrybutorem labosilu.

Te artykuły również Cię zainteresują
ekoexport

Jedną z najgorętszych spółek poniedziałkowej sesji był ponownie Eko Export. Ponownie, gdyż podobnie mocną sesję odnotowaliśmy również w ubiegły czwartek. Wczorajsze wzrosty zatrzymały się na poziomie 16,5% i były podparte wysokim wolumenem. Nowy miesiąc dopiero co się rozpoczął, a spółka już podrożało o przeszło 34%. Spadki trwały tu od końca 2013 roku. Ostatnio cena poruszała się bokiem, a teraz piekielnie dynamiczne wybicie wskazuje na zmianę trendu. Najbliższy cel to okolice 17 zł, następnie rejon 20 zł. Zachęcam do przyłączenia się do grupy Zyskowna strona giełdy, na której poruszamy temat m.in. wybicia 200 sesyjnej średniej przez Eko Export.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Orange jest największym polskim operatorem telekomunikacyjnym.

orange

Drugą wyróżniającą się spółką wczorajszej sesji był mało aktywny od dłuższego czasu Orange. Spółka zanotowała ponad 7% wzrosty podparte całkiem wysokim wolumenem. Pod względem technicznym dochodzi do wybicia ponad rocznego kanału spadkowego, a także wyjście ponad poziom poprzedniego wierzchołka. Wydaje się, że w dłuższym okresie kurs ma szansę rosnąć nawet w rejon 6,60-6,70 zł. Patrząc znacznie szerzej, obecnie cena znajduje się blisko historycznych minimów. Odbicie więc nadchodzi w dobrym momencie.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania orlenu | złoty kurs | s&p 500 wykres | ranking giełd kryptowalut | index dow jones | kurs dollara |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEURUSD – gotowy do dalszych spadków
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Kernel
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

  1. Panie Łukaszu jeśli można to proszę o analizę spółki AUTO PARTNER S.A i dzisiejszego raportu finansowego, dziękuje i pozdrawiam Waldek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here