Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Eko Export specjalizuje się w pozyskiwaniu i sprzedaży mikrosfery. Mikrosfera są to sferyczne cząstki krzemianowo-glinowe wypełnione dwutlenkiem węgla i azotem, powstające w wyniku spalania węgla kamiennego w elektrowni.

Te artykuły również Cię zainteresują
ekoexport

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji niemal 10% i co ważne, przy udziale dość dużego wolumenu. Wybity został lokalny wierzchołek z połowy listopada, co otwiera drogę do rozwinięcia ruchu wzrostowego. W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z korektą po wcześniejszych bardzo dynamicznych wzrostach. Spadki wyhamowały na ważnym wsparciu opartym o dwa wcześniejsze szczyty. Odbicie w takim miejscu daje więc szanse na kontynuację wzrostów. Najbliższym celem kupujących powinno być przynajmniej wyrównanie poziomu poprzedniego szczytu czyli okolic 19,50 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Newag zajmuje się produkcją, modernizacją oraz naprawami taboru kolejowego i szynowego.

newag

Spółka odnotowała wczoraj 11 wzrostową sesję z rzędu. Wzrosty sięgnęły 2,5% i wyniosły ruch wzrostowy na nowe maksima. Patrząc na dużą dynamikę wzrostów oraz wyższe obroty zwłaszcza w momencie wybicia z trendu bocznego i przełamywania linii trendu, wydaje się, że spółka może zmierzać do kluczowego oporu w rejonie 17,30 zł. O spółce pisałem ostatnio 24 listopada.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBP/CHF – odbicie od wsparcia, opcja CALL
Następny artykułUSDCAD najniżej od 9 listopada
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here