Naga MarketsEko Export jest czołowym producentem mikrosfery w Europie. Dzięki swym specyficznym cechom mikrosfera znajduje szerokie zastosowanie, przede wszystkim w branżach motoryzacyjnej, energetycznej, budowlanej i w produkcji tworzyw sztucznych.

eko export
źródło xStation 5

Akcje spółki drożały podczas wtorkowej sesji o ponad 5% przy bardzo solidnych obrotach. Była to pierwsza tak udana sesja od końca marca, kiedy rozpoczęła się obecna fala spadkowa. Na wykresie można jednak zauważyć w tym roku układ coraz wyższych ekstremów. Możliwe, że po sporych spadkach obecnie pojawia się kolejny wyższy dołek, co mogłoby doprowadzić do podtrzymania wspomnianej sekwencji. Powodem odbicia we wtorek była informacja o potwierdzeniu przez spółkę pierwszego zamówienia na rok 2020 dla dużego koncernu z branży wypełniaczy, wieloletniego kontrahenta spółki działającego na pięciu kontynentach, na dostawy wysoko przetworzonych mikrosfer. Wartość umowy to ok. 9,4 mln zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również: Bloober Team – pozytywne informacje napędzają wzrosty

Mostostal Warszawa S.A. jest aktywny we wszystkich podstawowych sektorach branży budowlanej.

mostostal warszawa
źródło xStation 5

Spółka była najsilniej rosnącym walorem wtorkowej sesji na warszawskim parkiecie. Jej akcje drożały o ponad 12% przy bardzo wysokich obrotach. Powodem było podniesienie przez Acciona Construcción ceny w wezwaniu na 100% akcji Mostostalu Warszawa do 4,5 zł za akcję. Poprzednio było to 3,45 zł za akcję. Wydłużony został również etap przyjmowania zapisów pozwalający na szybkie rozliczenie transakcji do 5 sierpnia. Celem wezwania jest wycofanie spółki z obrotu giełdowego. Spółka poinformowała wczoraj także o zdobyciu kontraktu na roboty podwykonawcze przy budowie Elektrowni Ostrołęka C o wartości 609 mln zł netto. Na wykresie mamy szybki ruch w kierunki nowej ceny w wezwaniu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here