Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Przedsiębiorstwo Eko Export S.A. jest firmą zajmującą się zakupem, przetwarzaniem i dystrybucją mikrosfer uszlachetnionych oraz dystrybutorem labosilu.

eko export

Spółka zyskała wczoraj ponad 8% na bardzo wysokich obrotach. Cena zamknięcia wypadła jednak poniżej poprzedniego szczytu z 2 lipca. Jego wybicie, które może niebawem stać się faktem pozwoliłoby na większy wzrost do strefy oporu 18,50 – 19,50 zł, którą wyznacza m.in. dołek z 21 stycznia oraz luka spadkowa z 9 czerwca. Dopiero wybicie tego poziomu mogłoby przynieść zmianę trendu w szerszym spojrzeniu. Szerszy obraz techniczny może wspierać osiągnięcie wspominanego oporu, gdyż odbicie nastąpiło z długoterminowego poziomu wsparcia jakie wyznaczają dołki z 2012 roku.tokeneo

Głównymi obszarami działalności Hawe jest zarządzanie aktywami spółek zależnych, pozyskiwanie kapitału i finansowania oraz wsparcie w opracowywaniu strategicznych kierunków rozwoju grupy.

hawe

Kurs podskoczył z samego rana o ponad 22% przy gigantycznym poziomie obrotów. Wszystko na wieść o pośrednim nabyciu przez firmę Tele Polska Holding ponad 14% akcji. Nie wiem czy tak pozytywny wynik to reakcja na wejście do akcjonariatu nowego podmiotu czy raczej wyjście starego w postaci Marka Falenty, który nie miał zbyt wielu „fanów” wśród inwestorów. Czy taka zmiana odwróci trend spadkowy, przekonamy się już niebawem. Szeroka perspektywa daje na to szanse, gdyż cena jest bardzo niska, nawet po wczorajszym wzroście, który jednak z technicznego punktu widzenia nie zmienił układu na wykresie.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here