Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Przedsiębiorstwo Eko Export S.A. jest firmą zajmującą się zakupem, przetwarzaniem i dystrybucją mikrosfer uszlachetnionych oraz dystrybutorem labosilu.

ekoexport

Spółka wzrosła wczoraj o ponad 34% stając się liderem wzrostów na naszym parkiecie. Technicznie wybita została jedynie przyspieszona linia trendu spadkowego i tak duże wzrosty nie zmieniły na razie układu sił. Kluczowe będzie zachowanie ceny w rejonie 16,20 zł czyli na poziomie ostatniego wierzchołka ruchu spadkowego. Co ciekawe dynamiczne odbicie ma miejsce z poziomu ważnego wsparcia jakim jest poziom dołka z sierpnia 2012 roku. Prawdopodobnym powodem tak nagłej reakcji kupujących była informacja o rozpoczęciu dostaw mikrosfery szarej F-450 do Koncernu Halliburton dla przemysłu ropy naftowej. Dostawy te mogą wpłynąć na poprawę wyników finansowych spółki.Conotoxia

Podstawową działalnością Farmacol SA jest sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych, kosmetycznych oraz parafarmaceutyków na podstawie posiadanych koncesji.

farmacol

Trzecia z rzędu mocna sesja przyniosła 5% wzrosty. Cena dotarła do strefy oporu 60 zł jaką wyznacza poziom poprzedniego wierzchołka. Dynamiczne odbicie od dolnej krawędzi kanału daje spore szanse na pokonani tej bariery. Otwierałoby to drogę w rejon przynajmniej 63 zł a być może nawet sporo wyżej, w okolice górnej krawędzi kanału czyli 70 zł. W ostatnich dniach wzrosty są podparte podwyższonymi obrotami co dodatkowo może budzić optymizm.

banner_z_kartami


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here