Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Przedsiębiorstwo Eko Export S.A. jest firmą zajmującą się zakupem, przetwarzaniem i dystrybucją mikrosfer uszlachetnionych oraz dystrybutorem labosilu.

ekoexport

Po mocnym wybiciu w ubiegły wtorek, nastąpiło kilka dni korekty, przy której zapewne wiele osób zadało sobie pytanie czy kolejny raz wzrosty będą miały jedynie charakter jednodniowego wyskoku. Poniedziałek był nudną sesją na naszym parkiecie ale Eko Export wypracował bardzo wysoki poziom obrotów, a dodając do tego wzrosty o ponad 10% otrzymujemy spore szanse na kontynuację zapoczątkowanej niedawno zwyżki. Kupujący muszą uporać się z kluczowym oporem w postaci poziomu ostatniego szczytu trendu spadkowego. Jest to rejon 16 zł. Przełamanie tej bariery powinno oznaczać wzrosty do okolic 19,50 zł, gdzie przebiega długoterminowa linia trendu spadkowego oraz ważna strefa oporu. O możliwych wzrostach informowaliśmy 2 września.Conotoxia

Spółka wykonuje sieci elektroenergetyczne średniego i niskiego napięcia, instalacje elektryczne silnoprądowe i słaboprądowe, integruje systemy automatyki procesowej i elektroenergetycznej.

elektrotim

Spółka zyskała wczoraj ponad 6% osiągając prawie 8 letnie maksima. 25 sierpnia pisałem o odbiciu od rocznej linii trendu, która przyniosła kolejną, dynamiczną falę wzrostową. Podobnie zachowywała się cena w ostatnich dniach, oscylując nad poziomem poprzedniego szczytu. Są to pozytywne sygnały, które wskazują na wysoce prawdopodobne dalsze wzrosty. Pod względem technicznym nie ma żadnych przeszkód aż do okolic 20 zł, choć wzrost o kolejne 25% nie odbędzie się zapewne bez korekty. Pierwszy raz o wzrostach pisaliśmy 30 stycznia, a wcześniej pojawił się sygnał kupna wg tzw. metody Fabera (28.11.2014). Spółka do dzisiaj znajduje się w prowadzonym wg tej metody portfelu.

banner_z_kartami

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here