Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

EKO Export specjalizuje się w pozyskiwaniu i sprzedaży mikrosfery.

Te artykuły również Cię zainteresują
ekoexport

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji ponad 4% przy bardzo wysokich obrotach. Osiągnięty wczoraj poziom obrotów był najwyższy od szczytu z końca września czyli w całym okresie korekty. Daje to szansę na to, że spadki w końcu się zakończą i popyt dokończy wzrosty rozpoczęte we wrześniu. Nadal większy wolumen, a także dynamikę można zauważyć przy wzrostach, stąd też szansa, że spadki są jedynie przystankiem w trendzie wzrostowym.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

CI Games to międzynarodowy wydawca oraz największy polski producent gier komputerowych na komputery osobiste i konsole

cigames

Czwartkowa sesja była jednym z najlepszych dni w ostatnim czasie dla posiadaczy akcji CI Games. Spółka wzrosła o 4,3% i coraz wyraźniej kształtuje się dołek przy linii trendu. Cały układ wygląda jak formacja podwójnego dna. Jeżeli kurs pokona poziom 26,40 zł, będzie można mówić o jej aktywacji. Miejsce na odbicie w górę jest pod względem technicznym bardzo dobre, a trwająca korekta spadkowa także jest już mocno rozbudowana.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTJS Fight #17 – Tomasz Rozmus vs. Incognito Trader
Następny artykułOpcja na dziś – PUT na USDCHF
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

4 KOMENTARZE

  1. Witam
    chciałbym podrzucić kolejną spółkę do analizy technicznej BOWIM, ładnie rośnie od kilku dni i szykują się bardzo mocne wyniki za 4 kw (nawet kilka tysięcy procent lepsze !!!) i c/z może spaść nawet do 2-2,50.

  2. Czy autor wogóle wie o czym pisze w analizie ? – “CI Games to międzynarodowy wydawca oraz największy polski producent gier komputerowych na komputery osobiste i konsole” ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here