Naga MarketsEKO Export specjalizuje się w pozyskiwaniu i sprzedaży mikrosfery.

eko-export-w1

Wykres tygodniowy wygląda optymistycznie. Po ponad 2 latach spadków i roku trendu bocznego, na początku września przyszło mocne wybicie podparte wzrostem obrotów. Odbicie ma miejsce z ważnego wsparcia okolic 10 zł i było w stanie poważnie naruszyć poziom ostatniego szczytu trendu spadkowego. Od października trwają spadki, przy jednak niższej dynamice. Sporo dłuższych dolnych cieni świec może wskazywać, że jest to tylko korekta i cena będzie rosnąć nadal.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

eko-export-d1

Także wykres dzienny wskazuje na trwające spadki jak na prawdopodobna korektę. Mają one miejsce przy znacznie niższych obrotach niż w czasie wzrostów. Lokalne wsparcie formuje się w okolicach 14,40 zł. Nieźle respektowana jest linia korekty. Wydaje się, że jej wybicie może dać sygnał do dalszych wzrostów.Z drugiej strony, wyraźne zejście poniżej wsparcia może oznaczać przedłużenie korekty.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynkowy – minutki za nami, czekamy na payrollsy
Następny artykułKomentarz walutowy – słabość dolara siłą złotego
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here