Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Przedsiębiorstwo Eko Export S.A. jest firmą zajmującą się zakupem, przetwarzaniem i dystrybucją mikrosfer uszlachetnionych oraz dystrybutorem labosilu.

Te artykuły również Cię zainteresują
ekoexport

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 6% i była to udana kontynuacja wypracowanego dzień wcześniej dolnego cienia świecy. Pojawia się więc szansa na powrót do wzrostów po dość znaczącej korekcie. Spadki zatrzymały się na wsparciu okolic 13,70 zł. Odbicie w tym miejscu wraz z narastającymi ostatnio obrotami wygląda pozytywnie. Warto przypomnieć, że spółka taniała nieustannie od 3 lat, a we wrześniu zanotowała ponad 50% wzrostu i to przy naprawdę sporym wolumenie. Na tym tle ostatnie spadki wyglądają jak typowa korekta.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka Ailleron (wcześniej Wind Mobile) jest wiodącym dostawcą rozwiązań mobilnych związanych z telefonią komórkową w Polsce.

ailleron

4,5% wzrostu przy niezłych obrotach to sukces popytu podczas wczorajszej sesji. Jest to jeden z mocniejszych dni w trakcie trwania korekty czyli od początku października. Spółka przez prawie 3 lata poruszała się w kanale spadkowym, a w połowie września doszło do bardzo dynamicznego wybicia, któremu towarzyszył znaczny przyrost wolumenu. Ostatnie spadki to prawdopodobnie ruch korekcyjny. Spadki wyhamowują przy wsparciu jakie tworzą wcześniejsze szczyty. Pojawia się więc szansa na odbicie w górę.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here