EKIPA S.A. wejdzie na giełdę dzięki JR HOLDING ze wsparciem inwestora. Szykuje się współpraca z T-Bull
Karol ‘Friz” Wiśniewski z EKIPA S.A.

YouTuber Friz znany z projektu EKIPA zamierza wejść w rynek gamingowy ze spółką noszącą nazwę projektu – EKIPA S.A. Pomoże mu w tym spółka JR HOLDING ASI, która zobowiązała się do wprowadzenia firmy Friza na NewConnect lub rynek regulowany GPW w transakcji odwrotnego przejęcia. Ponadto JR HOLDING został zaproszony do przez EKIPA S.A. do prowadzonej emisji akcji realizowanej w ramach podwyższenia kapitału zakładowego tej spółki.

  • EKIPA S.A. zadebiutuje na giełdzie poprzez odwrotne przejęcie JR HOLDING
  • Prezes JR Holding January Ciszewski zainwestuje “w Ekipę”
  • Spółka EKIPA S.A. podpisała list intencyjne ws. współpracy z T-Bull S.A.

JR HOLDING zainwestuje w spółkę EKIPA S.A.

Na temat wprowadzenia spółki EKIPA S.A. na giełdę oraz współpracy, wypowiedział się January Ciszewski, Prezes Zarządu spółki JR HOLDING ASI S.A. Upatruje on w tym projekcie dobrą okazję inwestycyjną i uważa go za jedno z najciekawszych wydarzeń rodzimego rynku w przyszłym roku.– Zdecydowaliśmy się podpisać umowę współpracy z EKIPA S.A. i wesprzeć tą spółkę w jej wprowadzeniu na rynek giełdowy poprzez odwrotne połączenie ze spółką publiczną. Widzimy bardzo duże zainteresowanie rynku tym projektem, dlatego postanowiliśmy również zainwestować w niego nasz kapitał i stać się jednym z inwestorów. Jest to projekt technologiczny i rozrywkowy, więc pasuje do naszego portfela inwestycyjnego i przyjętej strategii rozwoju. Jestem przekonany, że wejście EKIPA S.A. na rynek publiczny będzie jednym z najciekawszych wydarzeń na polskim rynku w 2021 r. – wyjaśnia January Ciszewski,

EKIPA S.A. będzie współpracować z T-Bull

Spółka Friza i Ekipy chce zadebiutować w niezwykle popularnym ostatnio sektorze gier komputerowych. W ostatnich dniach pojawiają się kolejne informacje odnośnie współpracy z firmami już obecnymi na rynku.

Dzisiaj opublikowany został komunikat spółki T-Bull S.A.  dotyczący podpisania listu intencyjnego ws. współpracy z EKIPA S.A. Zgodnie z komunikatem, strony zamierzają współpracować w zakresie produkcji, wydawania i promocji gier na różnych platformach dystrybucji.

Dalsza część artykułu pod filmem
List intencyjny przewiduje podpisanie umowy ramowej precyzującej zasady współpracy do dnia 31.01.2021 r. Ze względu na planowany bardzo ścisły charakter współpracy, Strony nie wykluczają wzajemnego zaangażowania kapitałowego.

– Tylko w samym 2020 roku wszystkie filmy na kanałach EKIPY wygenerowały niemal 1,5 mld wyświetleń w serwisie YouTube, łączna liczba subskrybentów na wszystkich kanałach EKIPY oraz jej członków w serwisie YouTube to ponad 14 mln, a łączna liczba obserwatorów na wszystkich profilach członków EKIPY w serwisie Instagram to także ponad 14 mln – czytamy w komunikacie

Autor poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj