Naga MarketsInfluencer Karol „Friz” Wiśniewski wprowadzi spółkę na warszawską giełdęNieco ponad miesiąc temu informowaliśmy o nowym projekcie realizowanym przez Ekipę, za którą stoi najsłynniejszy polski YouTuber ostatnich czasów – Karol “Friz” Wiśniewski. Jego filmy na YouTube obejrzano już ponad 1,46 mld razy. Teraz “Friz” z Ekipą chcą zaistnieć na rodzimym parkiecie giełdowym pod spółką EKIPA S.A.

  • Friz przez ponad rok codziennie publikował nowe filmy i stworzył Dom Ekipy
  • Ekipa czerpie zyski przede wszystkim ze sklepu odzieżowego Ekipatonosi
  • Spółka EKIPA S.A. ma pomóc w rozwijaniu kolejnych projektów

Dom Ekipy i inne projekty

O Frizie zrobił się głośno za sprawą projektu Dom Ekipy, a także wyzwania Daily, podczas którego przez rok filmy pojawiały się codziennie. W wywiadzie dla Polska Times, Karol Wiśniewski zdradził, że kolejnym pomysłem Ekipy jest wprowadzenie ich spółki na giełdę.

Zobacz też: Wyznaczanie wsparcia oporu powinno być łatwe. Te kroki Ci w tym pomogą

W realizacji przedsięwzięcia ma pomóc polityk i doradca podatkowy Sławomir Mentzen, jednak jak zaznacza Friz większość pracy chcą wykonać sami członkowie Ekipy. Głównym pomysłodawcą debiutu na warszawskim parkiecie jest Łukasz Wojtyca, menadżer Wiśniewskiego.

Obecnie Ekipa czerpie główne zyski ze swojego sklepu odzieżowego Ekipatonosi. Według Karola Wiśniewskiego, za sukcesem sklepu stoi wysoka jakość oferowanych produktów.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

EKIPA S.A. zagości na GPW?

Spółka akcyjna ma pomóc uzbierać ekipie dodatkowe fundusze, a jednym z celów, na który przeznaczone zostaną pieniądze będzie budowa własnego osiedla. Na youtube’owym kanale Karola Friza Wiśniewskiego w sobotę pojawił się film z urywkami ze spotkania dotyczącego spółki, która ma powstać.

Friz pokazał kawałek dokumentu mówiącego o planowanym debiucie na giełdzie spółki EKIPA S.A. Holding. Jednakże, data została zasłonięta, a zatem debiut wciąż pozostaje owiany tajemnicą.

– Będą to na pewno znajomi w dużej części, którzy chcą w nas zainwestować – Karol Wiśniewski mówił o potencjalnych inwestorach. Dla Ekipy może to być ogromny skok, który pozwoli na rozwój planowanych projektów.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here