Naga MarketsEUR/USD

Wczorajsze mocne odbicie na rynku eurodolara poprawiło obraz techniczny tego instrumentu i z obecnej perspektywy wygląda na to, że lokalna konsolidacja budująca się od 8 marca zaczyna się wypełniać.

Taka interpretacja sugerowałaby spore szanse na wzrosty kursu tej pary w perspektywie najbliższych kilku dni, czego technicznym sygnałem byłoby pokonanie okolic 1.2367, gdzie znajdują się najbliższe opory. Jeśli tak się stanie, to kolejnym celem dla EUR/USD powinny być okolice 1.2580, gdzie znajduje się górne ograniczenie dużej formacji poziomego trójkąta rozszerzającego się. Poziom obrony dla scenariusza wzrostowego realizowanego już z obecnych cen znajduje się na 1.2250.

GBP/USD

Wyraźne sygnały pro wzrostowe otrzymaliśmy wczoraj na rynku GBP/USD

i zgodnie z tym co pisałem w ostatnich raportach droga w kierunku ostatnich szczytów została z technicznego punktu widzenia otwarta.

Obecnie, najbliższym celem dla tego rynku są okolice 1.4170, gdzie biegnie wewnętrzna linia średnioterminowego kanału wzrostowego. Z drugiej strony ważne wsparcia znajdują się na 1.3910. Póki co sygnałów testu, a tym bardziej przełamania tego poziomu nie widzę.

USD/CAD

Wyraźne cofnięcie od ważnych oporów oglądamy z kolei na rynku USD/CAD. Wydaje się, że po zakończeniu obecnej, lokalnej konsolidacji ruch w dół będzie na tej parze kontynuowany.

Ta lokalna konsolidacja na danych krótkoterminowych wygląda na formację trójkąta symetrycznego. Wybicie z niego dołem powinno otworzyć drogę w kierunku co najmniej strefy 1.3023-1.300.

Technicznym sygnałem wybicia z tej formacji będzie pokonanie okolic 1.3055. Poziom obrony dla takiej interpretacji (trójkąt jako fala „b” korekty) są okolice 1.3080.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here