Naga MarketsEUR/USD

Wczorajsze mocne odbicie na rynku eurodolara poprawiło obraz techniczny tego instrumentu i z obecnej perspektywy wygląda na to, że lokalna konsolidacja budująca się od 8 marca zaczyna się wypełniać.

Taka interpretacja sugerowałaby spore szanse na wzrosty kursu tej pary w perspektywie najbliższych kilku dni, czego technicznym sygnałem byłoby pokonanie okolic 1.2367, gdzie znajdują się najbliższe opory. Jeśli tak się stanie, to kolejnym celem dla EUR/USD powinny być okolice 1.2580, gdzie znajduje się górne ograniczenie dużej formacji poziomego trójkąta rozszerzającego się. Poziom obrony dla scenariusza wzrostowego realizowanego już z obecnych cen znajduje się na 1.2250.

GBP/USD

Wyraźne sygnały pro wzrostowe otrzymaliśmy wczoraj na rynku GBP/USD

i zgodnie z tym co pisałem w ostatnich raportach droga w kierunku ostatnich szczytów została z technicznego punktu widzenia otwarta.

Obecnie, najbliższym celem dla tego rynku są okolice 1.4170, gdzie biegnie wewnętrzna linia średnioterminowego kanału wzrostowego. Z drugiej strony ważne wsparcia znajdują się na 1.3910. Póki co sygnałów testu, a tym bardziej przełamania tego poziomu nie widzę.

USD/CAD

Wyraźne cofnięcie od ważnych oporów oglądamy z kolei na rynku USD/CAD. Wydaje się, że po zakończeniu obecnej, lokalnej konsolidacji ruch w dół będzie na tej parze kontynuowany.

Ta lokalna konsolidacja na danych krótkoterminowych wygląda na formację trójkąta symetrycznego. Wybicie z niego dołem powinno otworzyć drogę w kierunku co najmniej strefy 1.3023-1.300.

Technicznym sygnałem wybicia z tej formacji będzie pokonanie okolic 1.3055. Poziom obrony dla takiej interpretacji (trójkąt jako fala „b” korekty) są okolice 1.3080.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here