Naga MarketsBardzo dobre wyniki usługi w 2017

Początek 2018 roku to idealny moment, aby zabrać się za podsumowanie minionych 365 dni. Warto przyjrzeć się rezultatom własnej pracy, jak i ocenić, jakie efekty przyniosły wysiłki innym uczestnikom rynku. Jedną z usług, jakiej chcielibyśmy się przyjrzeć jest doradztwo inwestycyjne w EFIX Dom Maklerski S.A. Dokładniej – przeanalizujemy sygnały transakcyjne przygotowywane przez ekspertów Departamentu Doradztwa Inwestycyjnego.

W 2017 roku zespół analityków EFIX Dom Maklerski S.A. wygenerował dla swoich Klientów 290 sygnałów transakcyjnych. Dotyczyły one głównie par walutowych (rynek forex) oraz kontraktów na indeksy giełdowe, czy sporadycznie towary.

Czym są sygnały?

Analitycy EFIX Dom Maklerski S.A. przedstawiają swoje idee transakcyjne. Spośród setek instrumentów wybierają te, które wydają się najbardziej atrakcyjne. W gotowym sygnale znajdziemy informację o poziomie ceny, jaka będzie dla nas korzystna do zawarcia transakcji kupna bądź sprzedaży. Każdy sygnał ma przypisany poziom potencjalnej realizacji zysku (Take profit), czy zabezpieczenia pozycji przed nadmierną stratą (Stop loss).

Sama realizacja sygnału jest bardzo prosta. Po otrzymaniu wiadomości SMS możemy od razu zawrzeć transakcję zarówno z poziomu przeglądarki, jak i aplikacji mobilnej. Bardzo pomocna okazuje się tutaj opcja kalkulatora, która pozwoli na dopasowanie wielkości jednostki transakcyjnej do akceptowalnego przez nas ryzyka.

Jeśli sytuacja na danym instrumencie się zmieni, otrzymamy aktualizację sygnału.

Jak wybierane są najlepsze okazje?

Analitycy EFIX DM posługują się kombinacją analizy technicznej i fundamentalnej. W przypadku tej pierwszej, wyszukiwanie sygnałów transakcyjnych jest oparte na połączeniu klasycznych formacji, układów świecowych, Price Action, czy analizy kilku interwałów. Z kolei w zakresie fundamentów monitorowane są sytuacje, które na danym instrumencie mogą spowodować ponadprzeciętną zmienność, czy też oczekiwany przez analityków kierunek ruchu.

Przejdźmy do wyników

Jak widzimy, usługa przewiduje kilka wariantów podejmowanego ryzyka. Jednak inwestując nawet niewielkimi jednostkami (0,1 lota), czy ryzykiem na poziomie 1%, moglibyśmy osiągnąć pozytywne rezultaty. Przy założeniu, że w marcu 2017 roku rozpoczęlibyśmy swoją aktywność z kapitałem 10 000 PLN na rachunku inwestycyjnym, na koniec roku moglibyśmy otrzymać wynik 11 906 PLN. W dodatku przy założeniu, że ryzykujemy tylko 1% swojego kapitału.

Linia kapitału (w okresie 01.03.-31.12.2017r.)

Ile to 1% kapitału? Jaką jednostką powinieneś inwestować, aby nie przekroczyć zakładanego przez Ciebie ryzyka? Tutaj bardzo pomocny okaże się kalkulator inwestora, który znacząco ułatwi zarządzanie wielkością pozycji.

Analitycy EFIX Dom Maklerski S.A. pokazują, że można przygotować wartościową usługę, która będzie wygodna w obsłudze i przede wszystkim transparentna dla Klientów.

Dowiedz się więcej o usłudze sygnałów transakcyjnych podczas webinaru 18.01.2018 g. 18.00

BIORĘ UDZIAŁtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here