Naga MarketsJuż w przyszły piątek 25 maja rozpocznie się 22 edycja Konferencji WallStreet – jednego z największych spotkań inwestorów w tej części Europy, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Podczas Konferencji obok możliwości poznania ogromnej ilości spółek notowanych na GPW, nie zabraknie miejsca na edukację w zakresie spekulacji. Poniżej lista najciekawiej zapowiadających się wykładów o charakterze edukacyjnym.

Te artykuły również Cię zainteresują
PSYCHOLOGIA SPEKULACJI

Wśród najciekawszych wykładów edukacyjnych zdecydowanie warto wspomnieć o pierwszej prelekcji w formie dyskusji z Grzegorzem Zalewskim z Domu Maklerskiego BOŚ S.A. Nosi ona tytuł „Od euforii do paniki, czyli psychologia inwestora giełdowego w praktyce” – można się domyślić, że poruszone zostaną ściśle psychologiczne tematy, takie jak w słynnej książce „Droga inwestora. Chciwość i strach na rynkach finansowych”, której Grzegorz Zalewski jest współautorem.

Osoby zainteresowane szczególnie tematami psychologii inwestowania powinni wyjść usatysfakcjonowani z wykładu, który poprowadzi praktyk rynku, zawodowiec z wieloletnim stażem – Tomasz Przybycień, który z sukcesami uprawia day trading na amerykańskich rynkach. „Jak radzić sobie z emocjami w day tradingu?” – temat obowiązkowy dla entuzjastów psychologii ryzyka.

KOD RABATOWY COMPARIC.PL: COMPARICWS22

STRATEGIE TECHNICZNE

Podczas Konferencji nie zabraknie także miejsca dla inwestorów preferujących typowo techniczne podejście do rynków. W Karpaczu będzie można posłuchać prelekcji choćby Piotra Greli z Tradercom Investments – „Poziomy DiNapolego – skuteczny plan transakcyjny. Nawet Bitcoin go słucha!”. Wykład, którego nie powinni przegapić osoby ceniące narzędzia Fibonacciego w spekulacji, a także osoby chcąc zobaczyć jak wygląda kompletny system inwestycyjny.

W tematyce technicznej, ciekawie zapowiada się również wykład Tomasza Rozmusa ze SmartTrader.pl, pod tytułem „Praktyczne wykorzystanie Price Action w analizie technicznej”. Punkt obowiązkowy dla zwolenników czytania wykresów poprzez metodologię niezwykle popularnego price action.

TECHNIKA I PSYCHOLOGIA W JEDNYM

Z pogranicza psychologii oraz techniki inwestowania, interesująco zapowiada się prelekcja Rafała Glinickiego, tradera z wieloletnim stażem, który z sukcesami brał udział w międzynarodowych konkursach traderskich. „Techniki eliminacji emocji z procesu decyzyjnego tradera” – to wykład o psychologii poprowadzony przez tradera o technicznym zacięciu.

KRYPTOWALUTY

Warto pamiętać, że po za prezentacją ogromnej ilości spółek giełdowych, konferencja nie jest adresowana tylko dla uczestników czy pasjonatów rynku akcyjnego. W Karpaczu swój wykład będzie miał choćby Szczepan Bentyn z Pracowni Nowych Technologii, którego nie trzeba przedstawiać fanom kryptowalutowego świata. Jest to jedna z głównych postaci tego sektora spekulacji. Tytuł prelekcji – „Kryptowaluty – chwilowa moda, czy wynalazek, który odmieni świat?” zdradza, że mowa będzie o przyszłości kryptowalut oraz technologii blockchain.

NA KONIEC… WARREN BUFFETT

Możliwe, że jednym z najciekawszych wykładów okaże się wspólne wystąpienie Tomasza Jaroszka z portalu Doradca.tv oraz Przemysława Gerschmanna z Equity Magazine. Temat prelekcji zainteresuje z pewnością każdego, kto choć raz był posiadaczem akcji spółki giełdowej. Prelegenci opowiedzą bowiem o spotkaniu z najsłynniejszym inwestorem naszych czasów czyli z Warrenem Buffettem. Relacja ze spotkania z „Wyrocznią z Omaha zapowiada się niezwykle ciekawie, nie codziennie zdarza się bowiem spotkać guru inwestycyjnego świata.

Konferencja odbędzie się 25-27 maja, w hotelu Gołębiewskim, w Karpaczu, a weźmie w niej udział ponad 1000 uczestników, blisko 100 spółek giełdowych, przedsiębiorcy, startupy, inwestorzy oraz elita polskich ekonomistów, analityków i zarządzających. Napięty program wydarzenia zwieńczy Gala Herosów Rynku Kapitałowego oraz koncert Anity Lipnickiej & The Hats.

KOD RABATOWY COMPARIC.PL: COMPARICWS22

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia, program, sylwetki prelegentów oraz formularz zapisów dostępne są na stronie organizatora Konferencji WallStreet 22.

Przedstawiciele redakcji Comparic.pl również będą obecni na tym wydarzeniu. Widzimy się w Karpaczu już 25-27 maja!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here