Naga MarketsDzisiaj ze zrozumiałych względów trochę wcześniej. Edek jest już bardzo blisko strefy popytu w okolicach 1,28. Na foreksie nie ma nic pewnego, ale tym razem “w ciemno” można postawić, że wkrótce tam dotrze. Można dyskutować tylko kiedy i gdzie się zatrzyma. Ja obstawiam wtorek i 1,275 ze względów, które wyraźnie widać na poniższym obrazku.

EURUSDDaily_20140921

Poniedziałki są zwykle leniwe, a wartość wynika z poziomów, do których powinna dojść ewentualna korekta. Myślę, że będzie to minimum 1,3 (“okrągła” wartość, poprzednie lokalne maksimum i prawdopodobny dół kumo), a w przypadku większego odreagowania nawet 1,322 (niezamknięta luka z sierpnia i poziom fibo 38,2% całej fali spadkowej w przypadku minimum w okolicach 1,275) – dokładniej będzie wiadomo, jak wreszcie korekta się zacznie.

Potem znowu na południe, w końcu zima się zbliża i należałoby odlecieć do ciepłych krajów ;).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Sprawdzam po opublikowaniu, czy post wyświetla się prawidłowo, najczęściej na chrome, ale na IE też jest OK. Nie wiem, z jakiego powodu masz takie kłopoty, od innych nie mam takich sygnałów.

  2. Witam, czytam wszystkie posty ale połowę tekstu nie widać w nich, nie wiem z jakiego powodu to, bardzo proszę o nie robienie takich pustych miejsc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here