Naga Markets

Echo ma pozwolenie na budowę apartamentowca Rytm w stolicy na 288 mieszkańWarszawa, 13.01.2022 (ISBnews) – Echo Investment otrzymało pozwolenie na budowę apartamentowca Rytm, który powstanie w Warszawie obok stacji metra Kabaty, podała spółka. W ramach inwestycji powstanie 288 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

“Kabaty to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, dlatego stworzyliśmy projekt otwartej przestrzeni o wielofunkcyjnym charakterze, która uzupełni lokalną ofertę i będzie łączyć ze sobą miasto oraz naturę. Apartamentowiec powstanie wzdłuż osi wyznaczonej przez ogólnodostępny ogród linearny inspirowany Lasem Kabackim. Aby idealnie wkomponować się w otoczenie, budynek będzie osadzony na filarach, co doda mu lekkości. Na terenie osiedla mieszkańcy znajdą także m.in. wspólny taras na dachu czy strefy wypoczynkowe i sportowe na parterze” – powiedział dyrektor sprzedaży mieszkań w Echo Investment Dawid Wrona, cytowany w komunikacie.Łącznie w apartamentowcu powstanie 288 mieszkań, z czego około 60% jest już zarezerwowanych. Zakończenie budowy planowane jest na przełomie III/IV kw. 2023 r., podano także.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW. W 2020 r. miała 1,21 mld zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here