Naga MarketsEcho Investment wyemitowało obligacje na łącznie 172 mln złWarszawa, 10.11.2021 (ISBnews) – Echo Investment wyemitowało obligacje na łączną kwotę 172 mln zł, na okres kończący się 10 listopada 2025 roku, podała spółka. Emisja miała miejsce w ramach programu emisji obligacji do kwoty 1 mld zł.

“Oprocentowanie obligacji ustalone zostało w oparciu o zmienną stawkę WIBOR 6M powiększoną o marżę dla inwestorów. Odsetki wypłacone będą w okresach półrocznych. Wykup obligacji w dniu wykupu nastąpi po wartości nominalnej obligacji. Wyemitowane obligacje nie są zabezpieczone. Obligacje będą podlegały wprowadzeniu do obrotu w alternatywnym systemie obrotu prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.” – czytamy w komunikacie.W związku z procesem emisji, Echo nabyło w celu umorzenia 6 211 sztuk obligacji własnych o wartości nominalnej 10 tys. zł każda oraz 1 519 sztuk obligacji własnych o wartości nominalnej 10 tys. zł każda, podano także.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW. W 2020 r. miała 1,21 mld zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here