Naga MarketsEcho Investment wnioskuje do UOKiK ws. DKR Investment i DKR InvestEcho Investment złożyło do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek w sprawie przejęcia kontroli nad DKR Investment i DKR Invest, podał Urząd.

InvestCuffs

Echo Investment złożyło wniosek do UOKiK

Wniosek wpłynął 24 lutego, sprawa jest w toku.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Zgłoszenie zamiaru koncentracji dotyczy planowanego przejęcia przez Echo Investment S.A. z siedzibą w Kielcach wyłącznej kontroli nad DKR Investment sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu i DKR Invest S.A. z siedzibą we Wrocławiu. W wyniku tej transakcji cała działalność spółek DKR będzie kontrolowana przez Echo jako ich jedynego udziałowca” – czytamy w komunikacie.

Spółki DKR są spółkami holdingowymi, których udziałowcami są osoby fizyczne. Spółki DKR posiadają większość akcji Archicomu, który prowadzi działalność deweloperską we Wrocławiu.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW. W 2019 r. miała 880,13 mln zł skonsolidowanych przychodów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here