Naga Markets

Echo Investment rozpocznie 10 stycznia ofertę obligacji do kwoty 50 mln złWarszawa, 04.01.2022 (ISBnews) – Echo Investment zamierza rozpocząć 10 stycznia br. ofertę publiczną obligacji serii K w kwocie do 50 mln zł w ramach IV programu emisji obligacji do kwoty 300 mln zł, podała spółka,

W ramach oferty spółka wyemituje do 500 00 obligacji o wartości nominalnej 100 zł każda. Cena emisyjna będzie zależała od dnia złożenia zapisu i wyniesie między 100 zł a 100,21 zł, podano w warunkach oferty.Zapisy zaplanowano na 10-21 stycznia a przydział na 24 stycznia. Przewidywany dzień emisji to 10 lutego br. Obligacje będą oprocentowane według stopy WIBOR dla 6-miesięcznych kredytów plus 4% marży.

“Emitent przewiduje, że w dacie wykupu obligacji, tj. w dniu 10 stycznia 2025 roku, wartość zobowiązań finansowych spółki nie powinna znacząco odbiegać od poziomu zobowiązań finansowych spółki wg stanu na 30 września 2021 r.” – czytamy dalej.

W listopadzie 2021 r. Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Echo Investment dotyczący IV programu emisji obligacji do kwoty 300 mln zł lub równowartości tej kwoty wyrażonej w euro oraz w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie obligacji do obrotu na rynku regulowanym w ramach Catalyst prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW. W 2020 r. miała 1,21 mld zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: aktualny kurs dolar frank | nasdaq indeks | take profit | euro forint | kurs sp500 | cdr kurs | kurs hrywny prognozy |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here