Naga MarketsEcho Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka notuje dosyć słaby rok, notując spadki zwłaszcza od maja bieżącego roku. Cały ten ruch zdaje się jednak wpisywać w większy układ korekcyjny wobec długotrwałego trendu wzrostowego. Spoglądając na wykres indeksu WIG Nieruchomości można zauważyć, że tegoroczna tendencja dotyka większą część sektora. W ostatnich dniach powiało optymizmem, gdyż na wykresie dziennym można zauważyć wybicie górą z konsolidacji. Mimo, że wybiciu nie towarzyszyły wyższe obroty, wydaje się, że popyt ma otwartą drogę do okolic co najmniej 4,80 zł. Warto pamiętać, że już 10 września opublikowany zostanie raport za pierwsze półrocze. Pierwszy kwartał przyniósł nieco słabsze wyniki względem roku poprzedniego, jednak prognozy i zapowiedzi na cały rok są optymistyczne. Jeżeli miałyby one zostać zrealizowane to kolejne raporty powinny wykazywać poprawę. Wydaje się, że raport półroczny jest głównym tematem na najbliższe dni. Dobre wyniki zdecydowanie mogą pomóc w zakończeniu letniej korekty spadkowej i wywindować kurs powyżej 5 zł.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here