Naga MarketsEcho Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym.

echo

Te artykuły również Cię zainteresują

Podczas wczorajszej sesji spółka przekazała raport z informacjami dotyczącymi sprzedaży mieszkań w listopadzie. W tym miesiącu firma sprzedała 123 mieszkania w porównaniu z 61 mieszkaniami przed rokiem. Przekazano 273 lokali w porównaniu do 175 rok wcześniej. Narastająco od początku roku, sprzedaż sięgnęła 1212 umów w porównaniu do 844 umów zawartych w analogicznym okresie 2018 roku, a przekazania 1114 mieszkań wobec 691 mieszkań rok wcześniej. Mamy więc zdecydowanie lepsze wyniki niż rok temu. NA wykresie tygodniowym widać trend wzrostowy i kurs powinien zmierzać do okolic 4,80-4,90 zł.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Polimex-Mostostal S.A. jest firmą inżynieryjno-budowlaną, aktywną na rynku od 1945 roku.

polimex

Na notowaniach spółki od lipca trwa trend spadkowy i kurs nie reaguje już w zasadzie na żadne informacje. Można przypuszczać, że niebawem obędzie się atak podaży na historyczne minima i kurs może znaleźć się poniżej bariery 2 zł. Wczoraj spółka poinformowała, że konsorcjum w skład, którego wchodzi zawarło umowę z Miastem Konin. Przedmiotem umowy jest wykonanie inwestycji pod nazwą “Budowa połączenia ul. I. Paderewskiego z ul. Wyzwolenia w Koninie w związku z modernizacją linii kolejowej E-20”. Wartość kontraktu oscyluje przy 72,44 mln zł. Termin zakończenia prac to 16 września 2021 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here