Naga MarketsEcho Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym.

Posiadacze akcji spółki otrzymali wczoraj bardzo pozytywną informację, jaką była wysokość dywidendy za ubiegły rok. Wyniesie ona 0,50 zł na akcję czyli niemal 10%. Jest to zatem bardzo wysoka stopa dywidendy. Datę ustalenia prawa do niej zatwierdzono na 4 maja, a dniem wypłaty będzie 11 maja. Możliwe, że tak wysoka wypłata doprowadzi do zwyżki w najbliższym czasie. Technika sprzyja temu, gdyż spółka rośnie stabilnie od początku roku już o ponad 15%. Korekta z ostatnich dni doprowadziła do testu poziomu wcześniejszych wierzchołków oraz linii trendu, co jest ciekawym miejscem na odbicie. Najbliższy raport kwartalny poznamy 29 maja. Ostatnio o spółce pisaliśmy 26 marca, przy okazji publikacji wyników za 2017 rok.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here