Naga MarketsPodstawowym przedmiotem działalności Echo Investment S.A. jest budowa i wynajem bądź sprzedaż powierzchni w budynkach biurowych, handlowych, mieszkaniowych i hotelowych oraz obrót nieruchomościami.

echo w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje, że od kilku lat mieliśmy do czynienia z trendem bocznym. Jeszcze węższa konsolidacja miała miejsce w całym ubiegłym roku. Na początku marca doszło jednak do dynamicznego wybicia górą co może wskazywać na prawdopodobną kontynuację wzrostów. Do pełni szczęścia brakuje jednak wyższych obrotów w momencie wybicia.

echo d1

Na wykresie dziennym widać mocne wybicie i aktualnie trwającą korektę. Możliwe, że będzie miał tu miejsce typowy re-test czyli powrót ceny do wsparcia tuż po wybiciu. Można wyznaczyć dość szerokie wsparcie między 5,75 a 6 zł. Jeżeli wzrosty mają być kontynuowane to w tym rejonie korekta spadkowa powinna się zakończyć, a popyt ponownie powinien dać o sobie znać. Już wczoraj mieliśmy 5% wzrosty, które mogą okazać się końcem ruchu korekcyjnego. Pierwszy celem będzie oczywiście powrót na maksimum czyli 6,89 zł, a ewentualne wybicie tego poziomu może skutkować rozwinięciem ruchu wzrostowego.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Dziękuję za AT dla Echo
    poproszę może AT dla spółki Vistal ostatnia była ponad rok temu, a zmieniło się dużo fundamentalnie i technicznie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here