Naga Marketsecc gamesKurs notowanej na rynku NewConnect spółki ECC Games zyskuje dzisiaj ponad 20%. Kurs odnotował nowe, historyczne maksimum. Powodem jest długo wyczekiwana data premiery kluczowej gry “Drift21”. Bliskość daty premiery sprawia, że sięgnięcie 5 zł na wykresie może nie być ostatnim słowem strony kupujących

  • W końcu znamy datę premiery “Drift21”
  • Pozytywny sentyment powinien się utrzymać przynajmniej do 7 maja
  • Kurs na historycznych maksimach

“Wydawcą “Drift21” jest jeden należące do koncernu Digital Bros – 505 Games. Firma wydaje produkcje na wiodące platformy sprzętowe, a także na urządzenia mobilne i przenośne konsole. ECC Games zakłada, że dzięki współpracy z globalnym partnerem, przy jednoczesnym wsparciu marketingowym ze strony PlayWay-a, “Drift21” dotrze do szerszej grupy odbiorców, co może przełożyć się na wyniki sprzedaży produkcji” – dodano w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Drift21” we wczesnym dostępie już 7 maja

Powodem dzisiejszych wzrostów jet informacja o tym, że jej spółka zależna czyli Centrum Badań DN, podpisała umowę z Wielkopolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ. Umowa dotyczy refundacji wykonywania testów genetycznych wykrywających obecność wirusa SARS-Cov-2, który wywołuje chorobę Covid-19.

“Wcześniej Emitent informował iż spółka zależna Centrum Badań DNA od 16 kwietnia br. jest wpisana na listę Ministerstwa Zdrowia laboratoriów obwodowych wykonujących badania w kierunku wirusa SARS CoV-2. Spółka posiada potencjał diagnostyczny do przeprowadzenia testów wykrywających obecność SARS-Cov-2 (COVID-19) w ilości do 1000 badań genetycznych dziennie i 2500 badań serologicznych” – dodano w komunikacie.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Czytaj więcej o debiucie gry: ECC Games: Gra ‘Drift21’ zadebiutuje na Steamie w trybie early access 7 maja

Kurs najwyżej w historii

Spółka zyskuje dzisiaj około 20%, a sesja otworzyła się luką wzrostową. Kurs osiągnął nowe, historyczne maksimum. Bliskość premiery sprawia, że przynajmniej do 7 maja pozytywny sentyment powinien się utrzymać. Warto pamiętać, że jest to jedna z bardziej oczekiwanych gier. Możliwe zatem, że w kolejnych dniach maksimum będzie jeszcze poprawiane.

ecc games

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here