Naga Marketsecc gamesECC Games, producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych, przygotował ulepszoną wersję fizyki dla swojej flagowej produkcji DRIFT21. Gra zadebiutowała na platformie Steam w maju br. w formule wczesnego dostępu (early access).

ECC Games przygotował ulepszoną wersję fizyki dla swojej flagowej produkcji DRIFT21

Spółka, wsłuchując się w oczekiwania i komentarze społeczności graczy, zdecydowała o przygotowaniu nowych rozwiązań w zakresie udoskonalenia modelu i mechaniki jazdy. Działania te mają na celu podniesienie realizmu driftu. Implementacja kolejnych aktualizacji nastąpi po zakończeniu fazy testowej nowej wersji fizyki.

– Od momentu rozpoczęcia sprzedaży gry DRIFT21 w trybie early access minęły ponad dwa miesiące. Naszym celem jest dostarczenie projektu w takiej formie, która w pełni usatysfakcjonuje fanów driftu, którzy oczekiwali na ten projekt. Kończymy obecnie prace nad udoskonaleniem fizyki, która zostanie udostępniona graczom jeszcze w tym tygodniu. Następnie wznowimy kolejne aktualizacje zawartości gry – mówi Piotr Wątrucki, prezes ECC Games.

DRIFT21 zadebiutował na platformie Steam w maju br. Od początku powstawania projektu założeniem spółki była współpraca ze społecznością graczy. Na podstawie zebranych opinii i sugestii, zespół ECC Games udoskonalał kluczowe funkcje dostępne w grze. Mając na uwadze maksymalizację potencjału wczesnego dostępu gry DRIFT21, spółka podjęła działania nakierowane na poprawę modelu jazdy i poczucia zachowania samochodu, które można uzyskać dzięki funkcji Force Feedback. Nowa, ulepszona mechanika rozwijana jest przy współpracy z wydawcą gry – firmą 505 Games.

– Nasza uwaga koncentruje się obecnie na wdrożeniu rozwiązań, które sprawią, że gracz poczuje się jak na prawdziwym torze wyścigowym. Od początku uruchomienia sprzedaży, nasz zespół intensywnie pracował aby zapewnić nowe trasy, samochody i wsparcie techniczne. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy wspierają nas poprzez swoje zaangażowanie i udział w fazie early access – mówi Piotr Wątrucki.

W celu lepszej komunikacji z graczami spółka uruchomiła formularz z możliwością zgłaszania wszelkich uwag i doświadczeń związanych z jazdą w DRIFT21. Podobne informacje zbierane są w wątku – Sugestie Społeczności – na koncie Steam ECC Games.

W najbliższym czasie spółka, oprócz prac nad modelem jazdy, chce wdrożyć kolejne aktualizacje zawierające m.in. zwiększenie liczby dostępnych języków o francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), japoński i koreański. Planowana jest również pierwsza odsłona systemu replay oraz dodatki, które sprawią, że samochody driftingowe będą bardziej spersonalizowane.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOT Logistics spłaci część kredytu w zw. z przyznaniem 7,4 mln zł odszkodowania
Następny artykułCrypto.com dodaje u siebie polskiego złotego (PLN). Kupuj kryptowaluty bez przewalutowań
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here