Naga Marketsecc gamesECC Games, notowany na NewConnect, producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych, pracuje nad nową częścią mobilnej wersji gry Car Mechanic Simulator Racing. Studio zawarło aneks do umowy ze spółką PlayWay, którego przedmiotem jest ustalenie nowych warunków w zakresie rozwijania i rozliczeń gry, wcześniej znanej jako Car Mechanic Simulator 19.

Nowa odsłona gry motoryzacyjnej w wersji mobilnej

W ramach wzajemnych uzgodnień ECC Games będzie otrzymywało wyższe niż dotychczas procentowe wynagrodzenie, a kampania user acquisition (związana z pozyskiwaniem graczy) będzie prowadzona przez obie strony. ECC Games chce rozpocząć soft launch gry jeszcze w tym roku.

– Z satysfakcją informujemy o kolejnych krokach biznesowych dotyczących prac nad mobilną wersją gry w nowej odsłonie – Car Mechanic Simulator Racing. Dotychczasowa współpraca z PlayWay przy CMS 18 okazała się bardzo owocna, dlatego też zdecydowaliśmy się na kontynuację tej serii i mamy nadzieję, że w najbliższych miesiącach będziemy mogli przystąpić do testów projektu – mówi Piotr Wątrucki, prezes ECC Games.

– W ramach wzajemnych ustaleń wynegocjowaliśmy znacząco lepsze niż dotychczas warunki finansowe. Razem z PlayWay zajmiemy się również przeprowadzeniem kampanii marketingowej user acquisition, co mamy nadzieję, przełoży się na zadowalające wyniki sprzedażowe. W związku z produkcją gry i prowadzeniem działań nakierowanych na pozyskiwanie graczy nie wykluczamy możliwości pozyskania dodatkowego finansowania – dodaje.

ECC Games w dalszym ciągu rozwija segment gier mobilnych, który jest jednym z filarów działalności spółki. Po dużym sukcesie Car Mechanic Simulator 18 na platformach AppStore i Google Play oraz Nintendo Switch spółka zdecydowała się na stworzenie kolejnej odsłony symulatora mechanika samochodowego.

Cała idea nowej gry – Car Mechanic Simulator Racing – będzie koncentrowała się na nocnych wyścigach aut, co wprowadzi element rywalizacji. Gracz będzie miał możliwość tuningowania swojego samochodu, ulepszania go, a następnie udziału w wyścigach z nagrodami. Usprawnianie auta umożliwi wygrywanie z większą liczbą graczy.

Wydawcą bestsellerowej serii wirtualnych warsztatów samochodów jest Grupa PlayWay. W minionym roku gra Car Mechanic Simulator 18 była jedną z najlepiej zarabiających produkcji mobilnych w portfolio spółki.

– W najbliższych miesiącach chcemy skoncentrować się na nowym tytule Car Mechanic Simulator Racing, dlatego też kończymy proces wspierania gry CMS18, która do tej pory została pobrana ponad 22 mln razy, co w naszej ocenie jest bardzo zadowalającym wynikiem i dobrze rokuje dla nowej odsłony gry, która będzie rozbudowana o elementy rywalizacji pomiędzy graczami w trybie multiplayer, co jednocześnie znacząco zwiększy możliwości monetyzacji gry oraz czasu zaangażowania graczy – mówi Piotr Wątrucki.
Wersja soft launch Car Mechanic Simulator Racing planowana jest jeszcze w tym roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/GBP w kierunku głównego oporu – analiza dla początkujących
Następny artykułO wykresach ani słowa: CAD/JPY, AUD/CHF, AUD/NZD
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here