Naga Marketsecc gamesECC Games podpisał umowę z Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (BMW) dotyczącą udzielenia płatnej niewyłącznej licencji na korzystanie ze znaku towarowego BMW w ramach gry Drift20, podała spółka.

“Zarząd ECC Games S.A. informuje, iż otrzymał informację o podpisaniu umowy licencyjnej przez Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (BMW) z siedzibą w Munich, tj. o zawarciu umowy, w przedmiocie udzielenia na rzecz emitenta płatnej niewyłącznej licencji na korzystanie ze znaku towarowego BMW w ramach gry Drift20 (poprzednia nazwa: Drift19)” – czytamy w komunikacie.

Spółka z tytułu korzystania ze znaku towarowego zarówno w formie słownej i graficznej zobowiązany jest do wypłaty wynagrodzenia ustalonego na zasadach rynkowych, wyliczonego jako ustalony przez strony procent z przychodu ze sprzedaży gry Drift20.

“Wynagrodzenie z tego tytułu będzie rozliczane w cyklach kwartalnych. Samochody marki BMW są nieodłącznym elementem driftu, celem podpisanej umowy jest maksymalizacja realizmu gry i przychodów ze sprzedaży” – czytamy także.

Źródło: ISBNews


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Sytuacja na wykresie:

Kurs spółki zaczyna nowy tydzień od niemal 5% zwyżki. Na razie jednak brakuje obrotów. Wydaje się jednak, że po dużej przecenie spowodowanej przesunięciem daty premiery gry, obecnie inwestorzy znowu mają takie same nadzieje, że Drift20 okaże się dużym sukcesem. Powoli więc kurs powinien wzrastać.

ecc games

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here