Naga MarketsECC Games [ECC], The Farm 51 [F51] – Gorące spółki dniaNotowana na NewConnect spółka ECC Games podała wczoraj dokładną datę premiery długo wyczekiwanej gry „Drift21”. W tzw. wczesnym dostępie gra zadebiutuje już 7 maja. Ta informacja wywołała ponad 20% wzrosty na otwarciu sesji. Gra ma się odznaczać wysokim realizmem i w ty celu pozyskano prawa do użycia znaków towarowych np. Mazda, Subaru czy BMW. Wydawcą “Drift21” jest jeden należące do koncernu Digital Bros – 505 Games. Firma wydaje produkcje na wiodące platformy sprzętowe, a także na urządzenia mobilne i przenośne konsole. Spółka zakłada, że dzięki współpracy z globalnym partnerem gra dotrze do szerszej grupy odbiorców, co może przełożyć się na wyniki sprzedaży produkcji.

  • „Drift21” zadebiutuje 7 maja
  • Kurs ECC Games na nowych maksimach
  • The Farm 51 nawiązuje współpracę z My.Games

Jej główny akcjonariusz PlayWay także wysoko ocenia potencjał sprzedażowy gry i dlatego już raz zablokował premierę z uwagi na niedopracowany produkt. Na wykresie mieliśmy dwa załamania notowań. Pierwszy raz, kiedy przesunięto premierę, a drugi w okresie wybuchu pandemii.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kurs ECC Games z nowym, historycznym maksimum

Trzeci raz mógłby mieć miejsce przy premierze gry, aczkolwiek ze względu na PlayWay czy 505 Games, wydaje się to mało prawdopodobne. Przynajmniej więc do dania debiutu, pozytywny sentyment na spółce powinien się utrzymać.

ecc games


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

The Farm 51 z globalnym partnerem

Także notowana na NewConnect spółka The Farm 51 podała ostatnio szczegóły tajemniczego globalnego partnera, z którym wcześniej miała prowadzić negocjacje. Informacja okazała się prawdziwa, gdyż spółka wyjaśniła, że nawiązała umowę z My.Games w zakresie wsparcia rozwoju marki World War 3. My.Games to międzynarodowa marka gier z wieloma popularnymi grami na swoim koncie.

farm51

Spółka poinformuje o kolejnych zdarzeniach związanych z rozpoczęciem współpracy z My.Games, w tym w szczególności o zawarciu ostatecznej umowy w sprawie rozwoju marki WW3 i o jej istotnych warunkach. Czekamy więc na kolejne szczegóły. Trzeba tutaj wspomnieć, że tuż po pierwszej informacji w tej sprawie, członkowie zarząd sprzedali część akcji, aby zabezpieczyć środki na działalność spółki. Dobrze więc, że z negocjacji coś wyszło. Obecnie na wykresie popyt powinien powalczyć o wybicia linii trendu i oporu przy 22-23 zł.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here