Naga MarketsECC Games S.A. to studio deweloperskie z Warszawy, które zajmuje się tworzeniem gier na platformy mobilne oraz PC.

eccgames

Spółka poinformował podczas wczorajszej sesji o podpisaniu kolejnej umowy z koncernem motoryzacyjnym, tym razem z Nissanem udzielenia licencji na korzystanie ze znaku towarowego w ramach gry Drift20. Jest to kolejna marka po firmach Mazda, Subaru i BMW, które także znajdą się w grze. Warto także przypomnieć, że wydawcą gry będzie 505 Games należące do koncernu Digital Bros. Cała czas wsparcia marketingowego grze udziela także akcjonariusz czyli PlayWay. Cały czas nie znamy jednak daty debiuty gry i wydaje się, że ta informacja może wywołać skokowy wzrost notowań. Na razie spółka odrobiła ponad połowę strat po wirusowej panice.

Zobacz również: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 r.

ci games

Spółka poinformowała wczoraj, że planuje premierę gry “Röki” najpóźniej w III kwartale bieżącego roku. Nakłady inwestycyjne na grę wynoszą po stronie spółki między 1,3, a 1,5 mln zł. Ta kwota uwzględnia finansowanie produkcji gry oraz stricte działania wydawnicze, w tym marketing. Za samą produkcję gry odpowiada studio Polygon Treehouse z Wielkiej Brytanii. Według niego, potencjalny sukces tej gry będzie miał istotny wpływ na rozwój tej działalności w ramach grupy CI Games. Spoglądając na wykres, mamy słaby widok jak na spółkę z tej branży. Kurs od dawna spada, a obecnie korekta zaczyna sięgać poprzednich dołków. Spółka od listopada ubiegłego roku posiada miano groszowej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here