Naga MarketsECC Games S.A. to studio deweloperskie z Warszawy, które zajmuje się tworzeniem gier na platformy mobilne oraz PC.

ecc games

Końcówka ubiegłego roku była udana w wykonaniu spółki. W dynamiczny sposób odrabiała ona wcześniejsze straty. Na wykresie kurs spadł na poziomy historycznego minimum, skąd zaczyna się ruch powrotny na wyższe poziomy. Kurs załamał się po tym jak zdecydowano o przesunięciu premiery kluczowej gry Drift 19, powodem miało być nie przejście testów jakościowych przez zespół testerów największego akcjonariusza czyli PlayWay. Tak naprawdę jest to dobra informacja, gdyż mamy dużą szansę, że firma nie wypuści na rynek niedopracowanego produktu. Szanse na to jeszcze wzrosły, po tym jak spółka rozpoczęła współpracę w zakresie tej gry z firmą 505 Games. Wydaje się więc, że teraz powody do wzrostów są podobne jak przed załamaniem notowań tzn. rynek oczekuje dopracowanego produktu, który odniesie sukces w dniu premiery.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Atende dostarcza rozwiązania teleinformatyczne dla firm i instytucji.

atende

Przed końcem ubiegłego roku spółka poinformowała o zawarciu umowy z STGE w sprawie sprzedaży 60% udziałów w Sputnik Software za 16,2 mln zł. Oznacza to, że spółka zanotuje na tej transakcji około 9,7 mln zł zysku netto. STGE zapłaci cenę sprzedaży w dwóch częściach: kwotę 8 mln zł w terminie 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy, a kwotę 8,2 mln zł do 31 stycznia 2020 roku. Na wykresie koniec roku wyglądał obiecująco. Na świecach tygodniowych mamy odbicie od poziomu poprzedniego dołka czyli wsparcia przy 3 zł. Wydaje się więc, że krótkim okresie kurs powinien wzrastać.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here