Naga MarketsECC GAMES S.A. zadebiutuje na parkiecie rynku NewConnect 12 lutego 2019 roku.
Dnia 28 stycznia 2019 roku Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie podjął decyzję w sprawie wprowadzenia do obrotu akcji spółki.


ECC Games rozpoczyna przygodę z NewConnect

ECC GAMES to zespół deweloperów, grafików i projektantów, który swoją pasję do motoryzacji i gier wideo przenosi na produkcję DRIFT19, pierwszego tak realistycznego symulatora kierowcy driftowego – specjalisty od jazdy w kontrolowanym poślizgu.

Te artykuły również Cię zainteresują
DRIFT19 odda jak najwierniej wszystkie aspekty związane z dyscypliną sportu jaką jest drifting. Gracze będą kupować, a następnie modyfikować swoje samochody w wirtualnym garażu, aby przygotować je do startów w zawodach. W grze znajdą się wiernie odwzorowane licencjonowane tory driftowe, w tym legendarne japońskie trasy EBISU Circuit. Twórcy DRIFT19 jako pierwsi na świecie uzyskali licencję na wszystkie trasy należące do tego kompleksu. Deweloperzy z ECC GAMES przenieśli je do gry z wykorzystaniem zaawansowanej techniki skanowania 3D.

Więcej na temat projektu w rozmowie z Adamem Rakiem mówił Piotr Wątrucki, prezes spółki:

Aby zagwarantować jak największy realizm swojej produkcji, studio ściśle współpracuje z Pawłem Groszem, profesjonalnym kierowcą driftowym z zespołu Drift Patriot, wicemistrzem serii Drift Open z 2017 roku.

Premiera gry planowana jest na połowę 2019 roku, ale już tym momencie zgromadziła ponad 55 tys. fanów na fanpage’u DRIFT19 na Facebooku, a każda informacja o grze spotyka się z pozytywnymi reakcjami tysięcy osób oraz setkami komentarzy. DRIFT19 znajduje się wśród najbardziej oczekiwanych gier w serwisie Steam. Oprócz komputerów osobistych, tytuł trafi też na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

DRIFT19 nie jest jedyną produkcją, nad którą pracuje ECC GAMES. Po wielkim sukcesie gry Car Mechanic Simulator 18 na systemy Android i iOS, która została pobrana ponad
12 milionów razy, firma pracuje nad kolejną mobilną odsłoną popularnego cyklu poświęconemu renowacji samochodów. Za to już 15 lutego 2019 roku, swoją premierę będzie mieć opracowany przez ECC GAMES Car Mechanic Simulator dla konsoli Nintendo Switch.

ECC GAMES podjęło również współpracę z Ultimate Games S.A., której wynikiem będzie nowa mobilna wersja hitu sprzedażowego Ultimate Fishing Simulator. Rozwinięcie i ulepszenie rozgrywki z podstawowej edycji gry oraz zastosowanie sprawdzonych w Car Mechanic Simulator 18 metod monetyzacji, umożliwi w pełni wykorzystanie potencjału tytułu. Prace nad grą są na bardzo zaawansowanym etapie, w najbliższym okresie planowane jest rozpoczęcie testów „Soft launch” w wybranych krajach w celu finalnej optymalizacji monetyzacji gry.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here