Naga MarketsSpółka zależna NEX Group, EBS BrokerTec, świadcząca usługi w zakresie technologii tradingu elektronicznego poinformowała dzisiaj, że dokonała kolejnej aktualizacji usługi EBS Live Ultra zapewniającej dostęp do danych rynkowych – obecnie informacje i kwotowania z rynku FX spot dostępne są w 5 milisekundowych interwałach, co jest totalnym rekordem jeżeli chodzi o najpopularniejszych dostawców.

Te artykuły również Cię zainteresują

Jeszcze wydajniejszy i jeszcze szybszy handel

EBS Live Ultra debiutował w zeszłym roku oferując dwa interwały publikacji danych – co 100 oraz co 20 milisekund – już w trakcie startu twórcy informowali jednak, że trwają prace nad wprowadzeniem szybszych rozwiązań wspierających jak najwyższą jakość egzekucji i wymuszających na konkurencji zaoferowanie podobnych technologii rynkowych.

Odpowiadając bezpośrednio na prośby klientów, EBS Live Ultra i coraz mniejsze opóźnienia przekazywania najistotniejszych danych dotyczących ceny pozwalają zwiększyć transparentność, wydajność i płynność, przy jednoczesnym wspieraniu utrzymania ciągłego przepływu w portfelu zleceń. Szybszy dostęp to danych to też szybsza realizacja zleceń i brak konieczność dokonywania finalnych przeglądów klienckich egzekucji.

CEO EBS Broker Tec, Seth Johnson stwierdził, że „EBS robi wszystko, aby zapewnić rynkowi walutowemu niezawodności i płynności. Usługa Live Ultra odzwierciedla ciągłe dążenie do poprawy dotychczasowych usług, które oferujemy użytkownikom naszej platformy wspierającej jednocześnie rozwój otoczenia rynkowego.”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here