Naga Markets



EBC Solicitors S.A. jest niezależną polską firmą doradczą, specjalizującą się w profesjonalnej obsłudze podmiotów gospodarczych.

EBC

Spółka notuje w ostatnich latach coraz słabsze wyniki finansowe. Regularnie spada wielkość przychodów, a zyski zostały zastąpione stratami. W ujęciu kwartalnym jest podobnie, choć ostatni raport wskazał na lekkie odbicie przychodów. Także dwa pierwsze kwartały pokazują wzrost zysku netto, co jest dobrym prognostykiem na cały rok i chyba pod to budowane są dotychczasowe wzrosty. Niedawno pojawiła się także ciekawa, bardzo medialna informacja, która mogła zachęcić do kupna. Chodzi o zawarcie umowy dotyczącej upraw konopi indyjskich. Spółka ma dzierżawić 25 hektarów po uprawę. Jest to wejście w wydaje się, dość perspektywiczny młody rynek, gdyż coraz więcej mówi się o zapotrzebowaniu na tzw. medyczną marihuanę, a także jej wykorzystaniu w przemyśle. Spółka chce dość szybko uprawiać konopie na powierzchni 10 tysięcy hektarów. Nie wiadomo ile z tych planów uda się zrealizować, aczkolwiek kurs rośnie i to w październiku przy bardzo wysokich obrotach, które sugerują, że dojdzie do wybicia oporu przy 0,21 zł.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Zobacz także: Sygnity [SGN] – z perspektywą trwałej poprawy wyników – analiza na zamówienie

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here