Naga MarketsBroker easyMarkets poinformował, że poszerza swoją ofertę o kontrakty CFD na główną kryptowalutę świata, Bitcoina. Tym samym pozwala klientom inwestować w najnowszą klasę walorów finansowych.


Wprowadzenie kontraktów CFD na bitcoina jest pierwszym etapem wejścia easyMarkets do prężnie rozwijającego się świata kryptowalut, a jednocześnie zapowiedzią dostępu do kolejnych cyfrowych tokenów w najbliższej przyszłości.

Podekscytowanie wokół niedawnych, rekordowych wzrostów notowań kryptowalut przełożyło się na wzmożone zainteresowanie przyszłością cyfrowych walut, takich jak bitcoin. Wprowadzanie przez easyMarkets kontraktów CFD na kryptowaluty wynika z rosnącego zapotrzebowania na te walory. Naszym celem jest zagwarantowanie dostępu do najbardziej fascynującej klasy aktywów, które pojawiły się w ostatnich latach – mówi Evdokia Pitsillidou, Dyrektor ds. Zarządzania Ryzykiem spółki easyMarkets. Nasi klienci mogą inwestować w instrumenty, których kurs uzależniony jest od waloru bazowego, ewentualnie korzystając z dźwigni dla zwiększenia wartości pozycji – dodaje.

SPRAWDŹ OFERTĘ KRYPTOWALUTOWĄ W EASYMARKETS

Początkowo kontrakty CFD na bitcoina (BTC) na platformie easyMarkets obejmować będą  wyłącznie parę BTC/USD. Z czasem możliwa będzie także wymiana bitcoin na pozostałe waluty główne, takie jak EUR, GBP, JPY i AUD, i odwrotnie.

Kontraktami CFD na bitcoiny można handlować bezpośrednio ze swojego konta transakcyjnego na platformie easyMarkets, tak jak w przypadku walut, towarów czy akcji. By otworzyć pierwszą pozycję, wystarczy zasilić konto kwotą co najmniej 100 dolarów. Nie jest konieczne posiadanie konta walutowego z wirtualnym portfelem.

W easyMarkets klienci mają możliwość inwestowania w bitcoina w czasie rzeczywistym zarówno w weekendy, jak i o standardowych porach. Traderzy handlujący kontraktami CFD na bitcoina za pomocą platformy easyMarkets mają dostęp do dźwigni 1:10. Broker zapewnia także gwarantowany poziom Stop Loss i Take Profit. Jednocześnie traderzy  chronieni są przed ujemnym saldem – jeżeli saldo inwestora osiągnie wartość ujemną, easyMarkets pokryje kwotę ujemnego salda.

Dla osób zaczynających przygodę z kryptowalutami i zainteresowanych kontraktami CFD na bitcoin, easyMarkets przygotował obszerny e-book, który można pobrać na stronie easyMarkets. Jednocześnie w planach są inne inicjatywy edukacyjne, mające na celu przybliżenie tematyki cyfrowych walut.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here