Naga MarketseasyMarkets, wiodąca platforma inwestycyjna, rozszerza swoją ofertę, zapewniając klientom dostęp do kolejnych topowych kryptowalut: Ethereum i Ripple. Tym samym broker konsekwentnie realizuje swoją strategię, której zapowiedzią było wprowadzenie w październiku ubiegłego roku kontraktów CFD na bitcoina.


Niezaprzeczalnie gwiazdą rynków w 2017 roku był bitcoin, jednak także w przypadku Ethereum i Ripple można mówić o dużym zainteresowaniu i imponujących ruchach.

Kapitalizacja rynkowa Ripple, stworzonego z myślą o płatnościach w bankach i instytucjach finansowych, na koniec 2017 roku wyniosła 83,6 mld USD, do czego przyczyniła się m.in. współpraca z American Express. Z kolei Ethereum w ubiegłym roku odnotował wzrost o 8,885% i zamknął go z kapitalizacją na poziomie 69,3 mld.

Rozwój oferty w easyMarkets to odpowiedź na potrzeby i zainteresowanie rynku. Klienci dostrzegają zalety handlowania kryptowalutami w formie kontraktów CFD wobec bezpośredniego ich kupna. Najważniejszą zaletą kontraktów CFD jest możliwość otwierania zarówno krótkich (sprzedaży), jak i długich (kupna) pozycji na kryptowalutach. Nasi klienci handlują nimi w obu kierunkach, w pełni korzystając z możliwości, jaką dają kontrakty CFD – mówi Evdokia Pitsillidou, Dyrektor ds. Zarządzania Ryzykiem easyMarkets.

Początkowo kontrakty CFD na te waluty na platformie easyMarkets obejmować będą wyłącznie pary XRP/USD i ETH/USD. Trader wykorzystujący do handlu kontraktami CFD na kryptowaluty naszą platformę ma do dyspozycji gwarantowany stop loss oraz take profit, będące istotnymi elementami inwestycyjnej strategii. Korzysta także z braku poślizgu cen przy realizacji zleceń, a tym samym jest chroniony przed ujemnym saldem rachunku – wyjaśnia Evdokia Pitsillidou.

Kontraktami CFD na bitcoiny, Ethereum i Ripple można handlować bezpośrednio ze swojego konta transakcyjnego na platformie easyMarkets, tak jak w przypadku walut, towarów czy akcji. By otworzyć pierwszą pozycję, wystarczy zasilić konto kwotą co najmniej 100 dolarów. Nie jest konieczne posiadanie konta walutowego z wirtualnym portfelem.

Więcej informacji na temat kryptowalut można znaleźć na stronie easyMarkets.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here