Naga Marketseasymarkets_logoMagazyn Global Banking and Finance opublikował wyniki tegorocznego konkursu finansowego, w którym broker easyMarkets uzyskał tytuł dostawcy najlepszej platformy handlowej zarówno w UK, jak i w Polsce.


Czym easyMarkets zasłużył sobie na wyróżnienie?

Jak możemy przeczytać w oficjalnej informacji prasowej, easyMarkets został laureatem w kategoriach Najlepsza platforma tradingowa w UK oraz Najlepsza platforma tradingowa w Polsce w związku z zaangażowaniem w świadczenie przyjaznych i zaawansowanych usług handlowych.

Wanda Rich, jedna z redaktorek Global Banking and Finance stwierdziła: „(…) Każy klient może liczyć na dostęp do rozbudowanych narzędzi oraz wsparcia przedstawicieli brokera. Z miłą chęcią będziemy obserwować dalszy rozwój narzędzi easyMarkets w kolejnych latach.”

Już teraz sprawdź platformę easyMarkets i przekonaj się, czy rzeczywiście zasługuje na tytuł najlepszej w Polsce.

Warto zauważyć, że easyMarkets działa na rynkach od 2003 roku i w tym momencie oferuje swoim klientom dostęp do ponad 200 różnych instrumentów – w tym kontraktów różnic kursowych na pary walutowe, towary oraz indeksy giełdowe. Global Finance Magazine natomiast został założony w 1987 roku i od 27 lat przyznaje wyróżnienia podmiot z branży bankowej oraz finansowej.

Prezes brokera, Nikos Antoniades, stwierdził w oficjalnym komentarzu: „Naszym celem jest zaoferowanie najlepszej platformy zarządzania ryzykiem traderom detalicznym. Połączyliśmy lata naszych doświadczeń branżowych z bliskim zrozumieniem potrzeb inwestorów, uruchamiając innowacyjną platformę na początku roku. Cieszymy się, że zostało to wyróżnione i obiecujemy kontynuację rozwoju innowacyjnych usług.”

Czy taki wybór magazynu Global Banking and Finance jest dla Was zaskoczeniem? Jaka platforma oferowana przez brokera FX działającego na terenie Polski zasługuje Waszym zdaniem na tytuł najlepszej?tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here