Naga MarketsSpółka świadczy usługi telekomunikacyjne, początkowo w zakresie telefonii internetowej VoIP (pod marką easyCALL), a od 2008 roku również telefonii stacjonarnej w modelu WLR (pod marką ekotel).

Pełna historia notowań na wykresie tygodniowym wskazuje na trwający od ponad 3 lat trend spadkowy. Ostatnio dochodzi jednak do poważnych naruszeń linii trendu i wydaje się, że popyt zbiera siły do próby wybicia poziomu 4 zł, gdzie wykształcił się lokalny opór. Takie wybicie, jeżeli dojdzie do skutku powinno oznaczać kontynuacje zwyżki do poziomu poprzedniego szczytu czyli w rejon 5,50 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wykres dzienny potwierdza prowzrostowy kierunek. Zwyżka, która trwa od końca 2015 roku całkiem nieźle respektuje krawędzi kanału wzrostowego. Obecnie trwa odbicie od dolnej krawędzi, a wzrostom towarzyszy nieco większy wolumen. Wydaje się wiec, że cena powinna rosnąć w kierunku górnej krawędzi czyli okolic oporu 5,50 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułIDM: NIK nie powinien blokować reklam polskiego rynku Forex
Następny artykułGPW dokonuje kolejnych zmian w składzie zarządu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here