Naga MarketsPodczas dzisiejszej sesji East Value Research publikuje raport, w którym analitycy przyglądają się tym razem spółce Voxel. Według raportu, spółka otrzymuje rekomendację “kupuj”. Analitycy spodziewają się z kolei ceny docelowej 59,30 zł za akcję, podczas gdy dzisiejsza sesja handlowa oscyluje na poziomie 42,8 zł za akcję. Rekomendacja daje zatem dość sporo miejsca dla spółki do potencjalnego wzrostu – który przekracza 10 procent.

Raport Domu Maklerskiego obejmuje:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Rekomendacja spółki dotyczy progu – “kupuj”,
  • Analitycy wnoszą, że osiągnięty może być próg 59,30 zł za akcje
  • Spółka dziś oscyluje na zakresie 42,80 zł za akcję 

Voxel z szansą podejścia ponad 16 zł za akcję

Podczas dzisiejszej sesji na rynek wpływa rekomendacja East Value Research odnosząca się do spółki Voxel. Według niej spółka otrzymuje rekomendację “kupuj” oraz poziom docelowy akcji na poziomie 59,30 zł. Podczas ostatnich sesji spółka popadła w znaczną konsolidacje, a poziomy oscylowania to zakres 42,80 zł za akcję.

Daje to zatem spory potencjał spółce – przekraczający 38 procent od obecnych poziomów. Z czysto technicznego punktu widzenia rynek musi wcześniej przełamać impas konsolidacyjny, który widoczny jest na wykresie H4 – D1. Wówczas po przełamaniu górnego ograniczenia dalszy wzrost będzie bardzo realny.

wykres Voxel H4 25.01.2021
Voxel H4 25.01.2021

Autorem raportów jest Adrian Kowollik. Artykuł jest skrótem raportu przygotowanego przez East Value Research, którego dystrybucja nastąpiła 25 stycznia 2021 roku, o godzinie 08:10. Wymagane prawnie informacje dotyczące rekomendacji domu maklerskiego zostały zamieszczone poniżej:

Voxel disclaimerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here