Naga Markets

East Value Research inicjuje pokrycie analityczne Movie GamesEast Value Reaserch, niemiecka firma analityczna współpracująca z ponad 700 inwestorami z Europy Zachodniej, opublikował raport inicjujący wycenę oraz rekomendacje dot. Movie Games, notowanego na NewConnect producenta i wydawcy gier. Analitycy EVR wycenili akcje Spółkę na 85 zł z perspektywą dalszego wzrostu. Jednocześnie Spółka rozpoczyna zorganizowane działania komunikacyjne skierowane do inwestorów zagranicznych.

East Value Reaserch opublikował raport inicjujący wycenę oraz rekomendacje dot. Movie Games

Analitycy East Value Research podczas wyceny zwrócili uwagę szczególnie na model biznesowy polegający na produkcji nisko- i średniobudżetowych gier o dużym potencjale monetyzacyjnym. Zwracają również uwagę na duży potencjał kolejnych produkcji znajdujących się w harmonogramie Spółki oraz innych studiów wchodzących w skład Rodziny Movie Games, przede wszystkim drugiej części Drug Dealer Simulator oraz Alaskan Truck Simulator.-Inicjacja pokrycia analitycznego przez East Value Research w pełni wpisuje się rozpoczęcie przez nas intensywnych działań komunikacyjnych skierowanych do inwestorów zagranicznych. W odpowiedzi na duże zainteresowanie z ich strony rozpoczynamy serię spotkań z podmiotami z Europy Zachodniej. W grudniu zamierzamy się spotkać z kilkudziesięcioma inwestorami – komentuje Mateusz Wcześniak, Prezes Zarządu Movie Games.

Movie Games nieustannie rozszerza skalę działalności oraz rozwija grupę kapitałową. W III kwartale br. Spółka osiągnęła zysk netto w wysokości prawie 6,5 mln zł, natomiast od początku roku osiągnął on poziom 13,4 mln zł. Za wartość wyników odpowiadała przede wszystkim sprzedaż Lust From Beyond, której premiera na PC odbyła się 11 marca br., Gas Station Simulator oraz Drug Dealer Simulator. Co również nie umknęło uwadze analityków EVR.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs forinta | ciech akcje kupno | euro pln | kurs akcji tauron | pkobp gpw | cena akcji dom development | pkobp akcje notowania |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here