Naga MarketsPodczas dzisiejszej, poniedziałkowej sesji East Value Research publikuje raport, w którym analitycy przyglądają się tym razem spółce Comp. Według raportu, spółka otrzymuje rekomendację “kupuj”. Analitycy spodziewają się z kolei ceny docelowej na poziomie 90,1 zł za akcję co daje całkiem ciekawy potencjał dalszego wzrostu spółki.

Raport Domu Maklerskiego obejmuje:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Rekomendacja spółki dotyczy progu – “kupuj”,
  • Analitycy wnoszą, że osiągnięty może być próg 90,1zł za akcje
  • Spółka dziś oscyluje na zakresie 62 zł za akcję rosnąc dziś 5,8 procent

Comp [CMP] rośnie 5,8 procent w poniedziałek

Podczas dzisiejszej sesji na rynek wpływa rekomendacja East Value Research odnosząca się do spółki Comp – producenta i dostawcy elektroniczno-informatycznych, zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu. Według niego analitycy widzą dalszy potencjał w projekcie prowadzonym przez spółkę M/platform.

wykres Comp H4 15.02.2021, TradingView
Comp H4 15.02.2021, TradingView

Z fundamentalnych kwestii podmiot szacuje, że spółka osiągnie w 2021 roku przychody na poziomie 848,3 mln zł, a EBITDA 109,5 mln zł. Z kolei z technicznego punktu widzenia spółka cały czas buduje sekwencję wzrostową, co tylko potwierdza możliwą chęć dalszych wzrostów. Wszystko póki co wskazuje na to, że zakres 66 – 68 zł za akcję może zostać osiągnięty jeszcze podczas obecnego tygodnia handlowego.

Autorem raportów jest Adrian Kowollik. Artykuł jest skrótem raportu przygotowanego przez East Value Research, którego dystrybucja nastąpiła 15 lutego 2021 roku, o godzinie 08:10. Wymagane prawnie informacje dotyczące rekomendacji domu maklerskiego zostały zamieszczone poniżej:

Comp disclaimerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here