Naga MarketsDzisiaj o godzinie 20:00 będzie miało miejsce najważniejsze wydarzenie tego miesiąca czyli ogłoszenie stóp procentowych w USA. Z racji tego, że podwyżka o 0,25 pp. jest niemal przesądzona, inwestorzy będą skupieni na treści komunikatu oraz prognoz ekonomicznych ze szczególnym uwzględnieniem tzw. “kropek fedu” ścieżki przyszłych stóp procentowych. Bardzo możliwe, że będziemy świadkami jednak “gołębiej podwyżki”, która może osłabić dolara amerykańskiego.

Rysunek 1. Analiza techniczna,złoto,H4,13.12.2017

Z technicznego punktu widzenia kurs testuje obecnie lokalną strefę popytową zlokalizowaną w rejonie cenowym 1235 dolarów. Ewentualne odbicie pierwsze problemy powinno napotkać w okolicy poziomu oporu 1260 dolarów. Maksymalny zasięg dla byków to główna geometria 100%, która wypada w pobliżu poziomu 1280.

Rysunek 2. Scenariusze dla złota.

Spotkaj się z ekspertami kryptowalutowymi w Krakowie, podczas FxCuffs 2018. Zarezerwuj bezpłatną wejściówkę lub kup bilety na konferencję 16-17 marca!

Optymalnym zatem wydaje się kupić opcje call z terminem realizacji do końca przyszłego tygodnia. W ten sposób będzie można wykorzystać cały potencjalny impuls, który powinien wygasać wraz ze zbliżającymi się świętami bożego narodzenia.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here